2733
2734
عنوان

گوشی آیفون ۱۳ پرومکس یا ۱۵ پرومکس؟

124 بازدید | 13 پست

من ۱۳ پرومکس داشتم فروختم باطریش ٪۸۸ شده بود گفتم تا به قیمت خوب می‌خرن بفروشم هم پول لازم بودم a14 خریدم دو هفته س 

حالا میخوام ۱۵ پرومکس بگیرم چون رجیستر نمیشه میگم اندرویدمم نگه دارم اینجوری هلث باطری ۱۵ پرومکسم  دیرتر میاد پایین ولی شوهرم میگه گوشی رجیستر نمیشه به چه درد میخوره همون ۱۳ پرومکس بگیر ولی من دلم نمیخواد ۱۳ پرومکس رو ک فروختم دوباره همونو بگیرم انگار بقیه می‌فهمن ک بخاطر پول فروختم ۱۵ پرومکس میگن دوربینشم بهتره چون آنلاین شاپ دارم و از آیتما عکس میگیرم میخوام آیفون بگیرم اندروید خیلی کند هست و با اینکه نو هست هنگ میکنه کلا مثل آیفون روان نیست عادت ندارم 

۱۵ پرومکس بگیرم و سامسونگمم نگه دارم میترسم یکی شو گم کنم همش باید دوتا گوشی باهام باشه ک ممکنه یکی رو یه جایی جا بزارم نظر شما چیه؟ 

فک کنم دیگه الان همه خوابیم چه وقت تاپیک زدن بود؟🥲

دوتاشو دارم ،،۱۵ رو هنو استفاده نکردم ببینم چطوریه

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دوتا هم زمان خریدی؟ هر دو آیفون؟ میشه بپرسم چرا؟ 

۱۳ پرومکس و ۲ سال پیش خریدم  سگ جوووونه هزار بارم بیفته زمین طوریش نمیشه ،، ،،،۱۵ پرومکسم. شوهرم عیدی گرفت  هنو  استفاده نکردم ولی دوربینش میگن عاالیه ،

خوب ایران ک‌نمبتونی استفاده کنی ب چ کارت میاد؟ فقط ب خاطر دوربینش!؟

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
۱۳ پرومکس و ۲ سال پیش خریدم  سگ جوووونه هزار بارم بیفته زمین طوریش نمیشه ،، ،،،۱۵ پرومکسم. ...

اره به خاطر دوربینش هم اینکه جدیدتره حالا ک ۱۳ پرومکس مو فروختم دلم نمیخواد دوباره بخرم از یه طرفم حوصله ندارم دوتا گوشی دستم بگیرم 

۱۳ پرومکس و ۲ سال پیش خریدم  سگ جوووونه هزار بارم بیفته زمین طوریش نمیشه ،، ،،،۱۵ پرومکسم. ...

خوشبحالت ۱۳ پرومکس و داری شوهرم ۱۵ پرومکس برات گرفته؟ 🥲

منی ک شوهرم زورش میومد اجاره خونه بده ک مجبور شدم خودم کار کنم برای زندگی ک میخوام برای خودم و پسرم بسازم کار کردم😮‍💨🤐

اره به خاطر دوربینش هم اینکه جدیدتره حالا ک ۱۳ پرومکس مو فروختم دلم نمیخواد دوباره بخرم از یه طرفم ح ...

پس ۱۴ بگیر  ،فک کنم اون ایران رجیستر بشه من ایران نیستم نمیدونم ،،حالا مگه میان ازت میپرسن گوشیت چیه ؟؟ظاهرش ک‌جفت همن

2738
خوشبحالت ۱۳ پرومکس و داری شوهرم ۱۵ پرومکس برات گرفته؟ 🥲 منی ک شوهرم زورش میومد اجاره خونه بده ک مج ...

عزیزم خوب من ایران نیستم 🥺اینجا. ایفون اصلا خیلی گرفتنش سخت نیس ، انقد زنگ میزنن ک بیا شرایطی برداررر ،، اینم من  خداییش اهل گوشی نیستم شوهرم کلا جو‌گیره رفت دو تا خرید قسطی ،

وگرنه تو ایران  واقعا سخته شوهرتو درک کن الهی که بهترین ها رو برات بخره ، سخت نگیر 

عزیزم خوب من ایران نیستم 🥺اینجا. ایفون اصلا خیلی گرفتنش سخت نیس ، انقد زنگ میزنن ک بیا شرایطی بردار ...

اخه منم قسطی میگیرم شوهرم شاهکار میکنه چک میده ولی قسط شو خودم باید بدم اتفاقا از اول اینقد دل رحم بودم و درک کردم ک اصلا احساس مسولیت نمیکنه انگار اگه خودم نخرم نمیتونم از شوهرم انتظار داشته باشم