2733
2734
عنوان

همین الان زلزله اومد منم فوبیای شدید دارم خوابم نمی بره

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 49 پست
اوووو بخواد بلایی سرت بیاد میاد نمیتونی ازش فرار کنی الکی ترس نداشته باش

بحث فوبیاست من فوبیای شدید دارم در حدی که دستو پاهام داره می لرزه 

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو دست و پات خواب بره به خودت کش و قوس نمیدی؟ زمینم دست و پاش خواب رفته بود یه لحظه به خودش کش و قو ...

🥺 چشم 

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
2731
اینجا که نیومده 

کجایین شما 

الان سمت ما داره بیرون شدید ترسناک باد میاد یه گربه ام دم درد ناله میکنه 🙂4صبببب

شبیه فیلم ترسناک شده

آب بخور اروم بشی

روزم مثلا

منم امشب تنهام همسرم نیست باصدای دویدن کسی روپشت بوم بیدارشدم ازترس قلبم داره وایمیسته

ایشالا که گربه ای چیزی بوده در هارو قفل کن

روزم مثلا

اینجا هنوز اذان نگفته😎😂

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
2706