2737
2734
عنوان

درد امانم رو بریده ...لطفا بیاین

132 بازدید | 16 پست

سلام ۵ روزه زایمان طبیعی کردم

۳ تا بخیه خوردم

دیروز وسطی باز شد ...کشیدمش چون فایده نداشت بمونه

الان دوروزه خیلی درد میکنه رد بخیه هام

چیکار کنم؟اسپری نیو واشا هم میزنم التهاب کمتر شده 

خشک کننده هم میخورم

لطفا تجربیات رو بگید 

دعا تون میکنم

شما بعد چند روز خوب شدید

من نمی شینم ...توالت فرنگی استفاده میکنم...خودمو خشک‌ میکنم ...

ولی درد دارم....طبیعیه؟

مثل اخرین روز شهریوره همه ترسم اینه بره بگذره دلم بانگاهش گلاویز شد چشاشو یه ان بست پاییز شد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خودت بخیه رو کندی؟ چطور دردت نیومد گل  بنظر با یه ماما یا پزشک مشورت کن  در ضمن قدم نور ...

نه بخیه باز شد

همسرم پرستاره ...کشیدش

ممنونم

فقط بگید چیکار کنم درد کمتر شه ...خسته شدم

مثل اخرین روز شهریوره همه ترسم اینه بره بگذره دلم بانگاهش گلاویز شد چشاشو یه ان بست پاییز شد.
خودت بخیه رو کندی؟ چطور دردت نیومد گل  بنظر با یه ماما یا پزشک مشورت کن  در ضمن قدم نور ...

به ماما زنگ زدم اسپری معرفی کرد...میزنم التهاب کمتر شده 

ولی درد دارم

2740
نه بخیه باز شد همسرم پرستاره ...کشیدش ممنونم فقط بگید چیکار کنم درد کمتر شه ...خسته شدم

قرص بروفن ۲۰۰ بخور 

از این صورتی ها

کرم الیواندهانی نیکا بگیر بزن زود خوب میشی

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
نه بخیه باز شد همسرم پرستاره ...کشیدش ممنونم فقط بگید چیکار کنم درد کمتر شه ...خسته شدم

خیه طبیعی و نمیدونم  ولی ما واسه سز هروز یه ربع چراغ مطالعه بزار نورش عالیه برای رود جوش خوردن 

حتما هم با باد سرد سشوار خشک کن خودتو 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
خیه طبیعی و نمیدونم  ولی ما واسه سز هروز یه ربع چراغ مطالعه بزار نورش عالیه برای رود جوش خوردن& ...

باد سرد؟ یخ نمیکنه ادم؟

قرص بروفن ۲۰۰ بخور  از این صورتی ها کرم الیواندهانی نیکا بگیر بزن زود خوب میشی

متخصص زنان بهم گفت قرص رو بخور

و کرم هم بهم داد

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
آناهیل بخور زود جوش بخوره التهاب میخوابه 

دقیفا اناهیل هم ماما بهم گفت خریدم و میخورم از دیروز

با درد وامونده چه کنم

2706