2733
2739

من ۱۹ هفته باردارم دو سه هفته ایه خیلی دلم هندونه میخواد ، مدام میخورم، راجع به هندونه تو بارداری چی شنیدید؟؟؟

بعضیا اطلاعات باحالی دارن مثلا فلان تاثیر رو روی مو یا صورت یا رنگ بچه میذاره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یادش بخیر منم خیلی دلم هندونه می خواست اون دوران

خیلی خیلی خوردم بعدش سردی کردم

همش پاهام درد گرفت

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
2728

واااای من تو بارداریم از همه ی غذا ها بدم میومد خونه بغلی غذا درست میکردن من مریض میشدم هر چیزی ک توش پیاز و سیر بود بدم میومد

تا ۶ ماهگی فقط هندونه و گوجه خیار و اب دوغ خیار خوردم

باورت میشه روزی ی هندونه یا دو روز ی هندونه بزرگو تموم میکردم؟ تابستونم بود خنک هم میشدم

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن

وای من امروز خیلی دوغ و نوشابه و شیرینی خوردم همش میرم ادرار میکنم و نمیتونم بخوابم بخاطر اینه که قندم رفته بالانمیدونم چیکار کنم

الان یه خیار خوردم تو رو خدا اگه راهی دارین بگید چیکار کنم قند خونم بیاد پایین دیگه هیچوقت شیرینی و نوشابه نمیخورم 😭😭😭😭

2740

نوش جان بخور اولا به اندازه

بعدش هم یه نباتی چیزی بخور

قندش هم زیاده مراقب دیابت بارداری هم باش

تحرک داشته باش

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
وای الان نتونستم طاقت بیارم هوا گرم شده رفتم خوردم ، اشتباه کردم

نوش جونت نمی‌گم نخور بالاخره بارداری و دلت میخواد ولی کم بخور در حد یه قاچ کوچک که برای همون یهویی خواستنت باشه نه اینکه یهو نصف هندونه بخوری

واااای من تو بارداریم از همه ی غذا ها بدم میومد خونه بغلی غذا درست میکردن من مریض میشدم هر چیزی ک تو ...

منم سه ماهه اول کلا آبم نمیخوردم بدترین روزای عمرم بود همش زیر سرم بودم، برای خودم گریه میکردم همش تو دستشویی بودم، هیچ قرص و آمپولی اثری روم نداشت، از همه چی بدم میومد از بوی پیاز از بوی مرغ، وای خدا، بهش فکر میکنم دلم برای خودم میسوزه آب رو با قاشق میخوردم که بالا نیارم، الان یه ماهه که حالم بهتر شده شکر خدا، دلم آروم شده و غذا میخورم خوش به حال اونایی که ویار ندارن واقعا

2706