2752
2739
عنوان

عقیقه بچه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 55 پست
اینم بگم شرط عقیقه این نیست حتما به نیازمند بدن الان خودتون هم انجام بدید و با گوشتش ولیمه بدید به‌ش ...

الان تو اینترنت خوندم نوشته از اعمال مستحب هست و تا 7 روز بدنیا اومدن نوزاد یا بزرگ شدنش یعنی از اعمال واجب نیست که حتما عقیقه انجام بشه

و گوشتش رو پدر و مادر بچه نباید بخورن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما نیت خودتو میرسونی ....گناهش پای اوناس اگ درس انجام ندن ..خیالت تخت

اونکه صد در صد عزیزم مهم نیت ما هست ما می‌خواستیم چیزی بدیم بیرون به نیت سلامتی بچه 

ولی از چند نفر شنیدیم نه حتما باید گوسفند قربونی بشه و اینا 

درصورتیکه همبن عقیقه رو الان زدم تو نت گفتن مستحبه انجام دادنش 

الان تو اینترنت خوندم نوشته از اعمال مستحب هست و تا 7 روز بدنیا اومدن نوزاد یا بزرگ شدنش یعنی از اعم ...

درسته از اعمال مستحب هست و شرایط و اعمال خودش داره به نظرم اگه شرایط و وسعش دارید انجام بدید ان شاءالله که نی نی تون صحیح و سلامت به دنیا بیاد و از تمام بلاها و سختی ها به دور باشه عزیزم.

خدایا شکرت
2731
اونکه صد در صد عزیزم مهم نیت ما هست ما می‌خواستیم چیزی بدیم بیرون به نیت سلامتی بچه  ولی از چن ...

چون اکثرا قربونی میکنن برا بچه تازه به دنیا اومده برا همون به نظر مردم واجب هست خیلی ها همین قربونی رو همون عقیقه میدونن درحالیکه عقیقه اعمال داره

خدایا شکرت
من بچه ندارم ولی اگه داشتم همینکار میکردم شایدم یه بچه گوسفند چی میگن بهش کهره فکر کنم میگن از اون م ...

بزغاله میگن

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
2740

من برای هر دو بچه ام باهم انجام دادم سال۱۴۰۰،تقریبا باهم۱۰تومن شد

یه جای مخصوص بود که سر برید برامون ،گوشت هاش رو فرستاد، پایین ساختمون همسایه هامون آبگوشت درست کردن تو محله پخش کردیم

خواهرم که کوچیک بود خیلی بیمار میشد ،عقیقه کردیم الحمدلله خوب شد