2737
2734

موقع خوابیدنی به حدی بد میپره منم از خواب میپرم میترسم دلیلش چی میتونه باشه؟شوهرم میگه خواب میبینم همش هرچی میپرسم نمیگه چه خوابی چندین ماهه اینطوریه؟ دلیلش چی میتونه باشه؟ ببرمش دکتر اعصاب روان دارو بخوره؟ یا بریم پیش روانشناس ؟

موندم چیکار کنم خودمم باهاش میپرم از خواب میترسم 

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

احتمالا ترسیده ،ما یه سنتی داریم که یه دسته کلید و چند ثانیه تو یه لیوان آب تکون می دیم بعد میدیم کسی ک ترسیده از اون آب بخوره بعدشم‌ یه اسکناسی چیزی دور سرش می‌گردونیم میدیم ب یه فقیر

خیلی جواب میده

و گمان میکنی پایان است ،سپس خداوند همه چیز را درست می‌کند🩷
استرس داره؟ از چیزی ناراحته وعذابش میده؟

همش ناخوناشو میخوره

هرچی ازش میپرسم چیزی نمیگه امشب از خواب پرید بیدارش کردم پرسیدم چه خوابی میدیدی هرچه قدر اصرار کردم نگفت

نمیدونم چیکار کنم

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

من توی بیدار هم یه دفعه کل بدنم می‌پره البته خدا رو شکر خیلی وقته این طوری نشدم ولی از بچگی همین حالتو داشتم فکر نمی کنم دلیل خاصی داشته باشه

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹
2740
منم اینجوریم شبا اصن خواب راحت ندارم خوابای چرت و پرت میبینم مثلا از خواب میپرم بعد چند دیقه دوباره ...

این میپره ولی بیدار نمیشه چند بار خودم بیدارش کردم گفته خواب میدیدم خودشم بد میپره طوری میپره من میترسم از خواب بیدار میشم

بعضی مواقع پرش تو خواب بخاطر اینکه ضربان قلب به حدی کاهش پیدا کرده و ارومه که فرمان مرگ به مغز ارسال میشه و مغزم بخاطر اینکه مطمئن شه پیام ها ی پرش اعضا رو میده 

(خیلی به زبان ساده گفتم ک متوجه شید)

ولی اگه همیشه اینجوریه و ادامه داره اول به روانشناس مراجعه کنین بعد دکتر اعصاب روان

همش ناخوناشو میخوره هرچی ازش میپرسم چیزی نمیگه امشب از خواب پرید بیدارش کردم پرسیدم چه خوابی میدیدی ...

خب پس به احتمال زیاد یک ناراحتی ای داره که باعث استرسش شده 

کاش حرف بزنه 

اگه با دکتر رفتن مشکل نداره ببرش دکتر

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد

استارتر نترسی   اما منم شوهرم اینطوری میشد الان که در حال جداییم فهمیدم و شنیدم که معتاد به قرص بوده    یکی از عوارضش پرش ناگهانی بدن در خواب یه تشنج یا لرز ناگهانی     شوهرم داشت و عصبی شدن ناگهانی و الکی  و  زیاد پلک نمیزنه گاهی و مردمک چشم کمی بزرگتر     بهش دقت کن تو جیباش و بگرد ببین قرص میخوره یا نه     

استارتر نترسی   اما منم شوهرم اینطوری میشد الان که در حال جداییم فهمیدم و شنیدم که معتاد به قرص ...

👍👍منم خواستم همینو بگم 

چندبارم نوشتم ولی پاک کردم

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟
احتمالا ترسیده ،ما یه سنتی داریم که یه دسته کلید و چند ثانیه تو یه لیوان آب تکون می دیم بعد میدیم کس ...

از چیزی نترسیده چندین ماهه اینطوریه روز به روز داره بدتر میشه براش دعا گرفته بودم یه هفته خوب شد باز بعدش شروع شد دوباره

2706