2733
2739
عنوان

سگ سیاه افسردگی

139 بازدید | 9 پست

افسردگیم‌ که از زایمان قبلی بود و کنترلش میکردم داره بر میگرده

با شدت هم بر میگرده

به دکترم بگم دارو میده تو بارداری

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اوایل بارداری به خاطر تغییرات هورمونا همراه با افسردگی میشه 

شاید اگه بری ماه های بالاتر حالت بهتر شه 

من که همسرم به شدت داره کمک میکنه به افسرده تر شدنم 

هیچ جوره هم نمیتونم خودمو کنترل کنم 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوایل بارداری به خاطر تغییرات هورمونا همراه با افسردگی میشه  شاید اگه بری ماه های بالاتر حالت ...

منم خوب بودم

همسرم داره تحریکم میکنه پس ماه های بعدی هم خوب نمیشم

نمیدونم چرا بار سوممه باردارم‌ اولی سقط شد هنوز نفهمیده منو

انگار اون حامله س

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم خوب بودم همسرم داره تحریکم میکنه پس ماه های بعدی هم خوب نمیشم نمیدونم چرا بار سوممه باردا ...

دقیقا همسر منم بهانه گیر شده 

گاهی کارایی میکنه که واقعا ناراحتم میکنه، با این حجم از افسردگی و ناامیدی، نمیدونم با درد زایمان چیکار باید کنم 

نمیدونم اصلا بتونم تحمل کنم 

احساس میکنم با بدنی ضعیف و روحیه داغون میرم به استقبال زایمان 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
دقیقا همسر منم بهانه گیر شده  گاهی کارایی میکنه که واقعا ناراحتم میکنه، با این حجم از افسردگی ...

نمی خواک نا امیدت کنما 

به دکترت بگو دارو بی ضرر بده 

وگزنه افسردگی اصلی  و وحشتناکه پر از افکار خودکشی و... بعد زایمان میاد تازه سراغ آدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم حتما پیگیری کن افسردگی رو چون منم تجربه داشتم 😔 چون فک میکنم شیطون تر و پرجنب و جوش تری مثل من و اذیت میشی با استراحتهای  اجباری بارداری 

ببخشید اگه ناراحت نمیشی یه سوال در مورد بدنسازی ازت بپرسم؟ 

سیاسفیده آره همینِشِ که قشنگه🤍🖤
عزیزم حتما پیگیری کن افسردگی رو چون منم تجربه داشتم 😔 چون فک میکنم شیطون تر و پرجنب و جوش تری مثل م ...

چون باشگاه نمیرم و انرژیم تخلیه نمیشه افسرده شدم

بپرس عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون باشگاه نمیرم و انرژیم تخلیه نمیشه افسرده شدم بپرس عزیزم

دقیقا منم همینطورم 💚

عزیزم من حدود 20 کیلو طی سال قبل کاهش وزن داشتم با رعایت تغذیه و بدنسازی با دمبل و کش تو خونه 

یه درد سیاتیک خیلی خفیف دارم وقتی مثلا وزنه رو سنگین میکنم مثلا با یه پنج کیلویی اوکی کمرم اما مثلا بشه 10 کیلو اون درد میاد سراغم آخه من سال قبل با دمبل 3 کیلو شروع کردم خواستم پیشرفت تمرینی داشته باشم مرحله به مرحله سنگین کردم دمبل ها رو 

درد از سمت چپ کمرم میگیره میره تو باسن و پای چپم خیلی ناراحتم از این بابت میخوام تمرینهامو انجام بدم... 

یه بار رفتم پیش پزشک گفت عضلات کمرت ضعیفن من بعد زایمان وزنمو آوردم پایین پسرم 6 ماهه بود الان یکساله که من نتونستم دمبل سنگین کنم میتونی راهنماییم کنی ورزشکارا از این مشکلات خدایی نکرده پیش بیاد چیکار میکنن؟؟ 

2740
دقیقا منم همینطورم 💚 عزیزم من حدود 20 کیلو طی سال قبل کاهش وزن داشتم با رعایت تغذیه و بدنسازی با د ...

سلام مجدد

راستیتش من با تمرین کردن یک فرد مقدماتی تو خونه اصلا موافق نیستم

اکثرا ناخواسته به یه مشکل و آسیبی میخورن

همینطور که اگه یه مربی تازه کار و بی تجربه هم داشته باشن این مسایل هست

مقش کربی اون هم در گام های اولیه شروع تمرین خیایی پررنگه

حقیقتش اینه شما باید احداقل دو الی سه ماه توی باشگاه و تحت نظر مربی تمرین میکزدی و  همین حین علم و اطلاعات ورزشیت هم بالا می بردی بعد تو خونه شروع میکردی چون مربی هیچوقت و هرگز تمام خودشو برات نمیذاره و نمیگه بهت 

گاهی ما با اینکه با هدف سلامتی ورزش میکنیم اما با انجام حرکات اشتباه آسیب های جدی میبینیم 

به من بگید که تمرینات تو خونه رو کسی برراتون نوشته بود؟ هرچند بهترین مربی دنیا هم تمرین بده برای اجرا صحیح اولیه باید دو سه ماهی باشگاه برید

من به کسانی که تازه شروع میکنم میگم اول دو ماه برید پیلاتس

دو ماه خصوصا با مربی بعد دیگه برنامه بگیرید و خودتون تمرین کنین

حالا با توجه به این اتفاق که درد به با سن میزنه و پای چپ باید احتمال آسیب دیسک هم در نظر گرفت و اولین کار برید پیش یک متخصص خوب و شناخته شده و نظرشون بپرسید

الان من صحیح نمیبینم سما خودتون ورزش کنین 

بعد از تشخیص پزشک اگر واقعا دلتون خواست ورزش رو حرفه ای ادامه بدید( جز پیاده روی حتی پیاده روی روی شیب و سطوح ناهموار هم شاید براتون خوب نباشه)باز هم نمیتونین با یه مربی معمولی تمرین کنین، باید شخصی رو در مرکز معتبری پیدا کنین که متخصص حرکات اصلاحی باشه، چندین ماه با مربی که تخصصش فقط حرکات اصلاحی هست . شما کمی آسیب دیدید و ما اصلا نمیخوایم با کوچکترین حرکتی این آسیب بیشتر کنیم

ممکنه برید باشگاه یکی بگه بیا خصوصی باهام من بلدم درستش میکنم ولی یقین داشته باشید اینو بگه صرفا بخاطر پول هست، 

پس قدم اول: مراجعه به بهترین متخصص حالا ارتوپد و مغز و اعصاب و مشورت با پزشک در ارتباط با چگونگی دامه ورزش

قدم دوم:  حالا که دلیل قطعی مشکل درد کمر رو مدونین و پزشک متخصص عکس برداری های لازم کرده و ... با مدارکتون مراجعه به کربی که تخصصش حرکات اصلاحی هست

مراقب سلامتیت باش عزیزم

از روی بی تجربگی شاید یه کاری کردی اما آفرین که الان داری تحقیق میکنی که درست ترین کار رو انجام بدی

هیچ چیز نشدنی نیس و من وقتی میبینم یکی این همه همت کاهش وزن و تحمل رژیم داره یه حساب دیگه روش میکنم 🌺🩷

موفق باشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مجدد راستیتش من با تمرین کردن یک فرد مقدماتی تو خونه اصلا موافق نیستم اکثرا ناخواسته به یه مش ...

سلام عزیزم وای مرسی که برای وقتی که برام گذاشتی 💖

عزیزم من تو خونه چند حرکت که از قبل هم یاد داشتم انجام میدادم مثل اسکوات و ددلیفت و اینا فکر میکردم درست دارم انجام میدم سه ماه اول اینقدر خوب داشتم نتیجه میگرفتم که این درد شروع شد فک میکردم یه گرفتگی عین وقتایی که تمرین کردی و بدنت گرفته اما دیدم نه جدی تره و حالا زمانی که ورزش نمیکنم یا سبک تمرین میکنم مشکلی ندارم و خوبم. اصلا نمیتونم بی جنب و جوش باشم از این بابت که بهم بگن اصلا تمرین نکن بشدت میترسم. مرسی که وقت گذاشتی برام حتما همین کارو میکنم فکر میکردم میتونم بدن رویایی که همیشه آرزوش رو داشتم بسازم واسه خودم با تمرین و تغذیه اصولی

اما ناامید نمیشم بازم ممنونم ازت ❤️