2737
2739

شوهرتون از پول خودتون خرجتون میده ؟؟ 

چراا مردا  وقتی میان خواستگاری دختر شاغل رو پولش برنامه ریزی میکنن ؟؟؟ 

خب اینجوری دختره مجرد بمونه بیشتر دستشو میگیره 

وا ندیدم اینطوری تا حالا

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کارتم دست خودمه تازه از اونم پول میگیرم شرط اولم بوده ک رو حقوق من حساب نکنه ولی تابحال هیچ دریغی نکردم هروقت نیاز بوده پول دادم وپس هم نگرفتم 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
2740

یه فامیل داریم خانومه دبیر رسمیه زیست هستش

کلا از روز اول کارت حقوقش دست شوهرش 

تازه چقدرم اذیتش میکنه ، نمیذاره بره خونه مادرش اینا 

خود مردم پولداره تاره

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم

نه کارتم دست خودمه چرا باید دست شوهرم باشه!!

و بعد هم خرج خونه رو نصف کردیم و از اونور کارای خونه هم همین طور.

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   

والا ما تا دیدیم شوهرشون دست به درامد خانومه نمیزنه شما هم سعی من جلوی این اتفاقو بگیری مگر در مواقع نیاز

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

چرا کارت حقوق دست کسی دیگه بدیم؟؟ شاغل بودن یه پوئن مثبته بلاخره توی ازدواج وقتی به واسطه شاغل بودن دختر خواستگار خوب واسش میاد قاعدتا پولشم لازمه توی زندگی مشترک باشه. بعدم چرا کسی واسه پول باید ازدواج کنه! که میگید دختر مجرد بمونه بهتره وقتی شاغله!!!!

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
نه کارتم دست خودمه ولی همسرم نیاز داشته باشه کارت مو میدم بهش خرج کنه ..

از اول شرط گذاشتین دست خودتون باشه ؟ 

ی خواستگار داشتم میگفت حقوق خودمو و حقوق تورو بندازیم رو ی کارت باهم خرج کنیم 

خب شاید من بخام پس انداز کنم اصلا همشو

2706