2733
2739

۴ سال باهم بودیم پسرعمم بود اومد خواستگاری ۱۵ سالم بود خانوادم نذاشتن 

۲۵ بهمن کات کردیم این اواخر تهدیدم میکرد برای فراموش کردنت سریع زن میگیرم من باورم نشد اما به فاصله دو هفته بعد نشون کرد دختر عموشو 

تمام وجودم متلاشی شده لطفا اگه میخونید برام دعا کنید

اون عاشقت نبوده 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۵ سالته؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
2728

خانوادت بهت لطف کردن نذاشتن کودک همسر و کودک مادر بشی

بهترین شوهر دنیا رو لیاقت داری اخه پسر عمه اونم در ۱۵ سالگی؟

الان چند سالته؟ بذا ۲۵سالگی به بعد خیلی کوچیکی

الان زیر ۲۰سالی درگیر عشقو هوس نوجوونی هستی

دو روز دیگه بزرگ میشدی به خانوادت میگفتی من بچه بودم سما چرا گذاشتین

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تهدید نبوده از قبل طرف رو زیر نظر داشته

آدم وقتی عاشق باشه برای صرفا تهدید نمیاد ازدواج کنه 

امیدوارم بهترین آدم نصیبت بشه به زودی که اونو فراموش کنی و غرق خوشبختی خودت بشی

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

چقد شکست خورده زیاد شده تو سایت

با خودتون چیکا کردید 

اصن چرا انقد ب این پسرا بها دادین ک اینجوری شده؟

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2740
چقد شکست خورده زیاد شده تو سایت با خودتون چیکا کردید  اصن چرا انقد ب این پسرا بها دادین ک این ...

پسران در حقیقت که با زبون بازی دخترا رو گول میزنن

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

عشق و علاقه ی واقعی که بچه بازی نیست که با لج بازی گند بزنه به زندگی خودش و تو! 

کسی که جنبه یه کات نداشت همون بهتر رفت پی لیاقتش 

سخته برای تو قطعا 

ولی طرفت آدم سرسختی نبود برای عشق تو 

الان ۱۹ سالمه  ۴ سال پیش ک اومد خواستگاریم ۱۵ سالم بود

خب یعنی دیگه نیومد؟ خب بزرگتر شدی دیگه ایرادش چی بوده الان؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
خانوادت بهت لطف کردن نذاشتن کودک همسر و کودک مادر بشی بهترین شوهر دنیا رو لیاقت داری اخه وسر عمه او ...

درسته زود بود اون خیلی عجله داشت برای زن گرفتن

من اگه با اون ادم ازدواج میکردم شکست میخوردم ولی خب احساس و ۴ سال خاطره رهام نمیکنه

درسته زود بود اون خیلی عجله داشت برای زن گرفتن من اگه با اون ادم ازدواج میکردم شکست میخوردم ولی خب ...

خوب میشی تمرکز کن رو درس و دانشگاه

دانشجویی؟

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706