2737
2739

سلام دوستان من ۱ ساله ازدواج کردم ی پسر دو ماهه دارم . حاملگی خیلی ناخواسته بوده از روب ندونم کاری . حالا شوهرم خیلی گیرهههه روی تیپ لباس حالااونا مهم نیس آدم میش کنار بباد دوست نداره جایی برم حتی خونه مامانم با حساسیت منو میبره . روهم چی شکاککک عصبیهههه دست بزن داره . نمیزاره حتی یک پیام رسان نصب کنم اینستا واتساپ هیچی در حالی ک من توی مجردی آزادی کامل گشت گذار تیپ همه چی داشتم الان مثل ب الاغ ۴ پا آقا هرچی میگه میگم چشم منو کتک میزن جای زیادی نمیرار برم کلا ۲۰ ساله اما توی این یک سال خدم طرز فکرم شده یک پیرزن صد ساله حالم از این زندگی بدد بنظرتون چند روز قهر کنم لیام خونه پدرم حساب کار دستش میاددیانه اگ طلاق بگیرم پسرم چی میش و اینم بگم خانوادش میدونن تقصیر همسرم اینم بگم ک خیلی عاشقمه بیش از حد وابستمههههه روزای اول اینجوری نبود کم کم اخلاقش بد شد  حتی الانم نمیدونه نی نی سایت دارم . و اینکهههه فقط فقط بعد از ۷ ماه زندگی باهاش گذاشت روبیکا نصب کنم اونم برااینک چند بار خانوادم ازم عکس وسیله ای چیزی خاستن دیگ گذاشت نصب کنم . اونم هروقت آنلاین شم باید بگم برای چ کاری آنلاین شدم. و میریم بیرون باید سرم زیادی بالا نگیرم فک میگنه نگاه کسی کردم  ی راه خوب پیش پام بزارید نگید مریض روانیه چون میدونم راه حل میخام‌ممنون 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

من بودم طلاق تحمل ندارم مث زندانی باشم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من بودم طلاق تحمل ندارم مث زندانی باشم

بچه ام چییییی میدن بهم یامیگیرنننن تحمل دوریشوندارم

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
2728
جمله ی اخرت فقط به ذهنم رسید 

چی

روانی و...  درمانش مشاوره است کاری نمیشه کرد

نمیاد ک 

2738
سنت کمه واقعا اذیت میشی اینا ریشه ی روانی داره تو کوتاه بیایی فقط سوارت میشه ، به یه بزرگتری چیزی ب ...

ب خانواده ام بگم فورا منو برمیگردونن.من برای بچه ا نگرانم ک ازم دور شه 

اول میخام خدم درستش کنم اگر نشد بعدطلاق

به بهانه طلاق برو مهرتو اجرا بزار بگو یا تغییر میکنی یا دورمون خط بکش ولی گمون نکنم بازم درست بشه ...

بنظرت اینجور ک دست بزن داره و روانیه قانون بچه رو ب کی میده

بنظرت اینجور ک دست بزن داره و روانیه قانون بچه رو ب کی میده

باید ثابت بشه تایید از دکتر ببری دادگاه که مشکل اعصاب وروان داره 

تایید که شد حضانت‌ باشماست

تومردباش گریه ننداز...نمیخواد مرد باشیو گریه نکنی  
باید ثابت بشه تایید از دکتر ببری دادگاه که مشکل اعصاب وروان داره  تایید که شد حضانت‌ باشماست

چطوری حلا عکس از کبودیاییی ک رودست پامه دارم