2737
2734
عنوان

کسی که بعدکات دیلیت اکانت کنه

171 بازدید | 12 پست

بچه ها سوال دخترداییمه نشسته پیشم داره اشک میریزه باپارتنرش دعواکرده بدون کات پسره دیلیت اکانت زده البته خیلی وقته باهمن چطوری دلداریش بدم؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حالا شاید دلیل دیگه ای داره ، پیامکی چیزی بده بهش

به دیگران فکر نکن ، اول به فکر خودت باش! تو امروز بایدخوب باشی ، تا فردا بتونی به خودت یا حتی دیگران کمک کنی :))                                                                              پ.ن : اگه یه روزی دیگه نبودم ، بِدون که یه تیکه از درونِ من توی سریال‌های موردعلاقم جا مونده ..         #مولتی‌فن
2742
اکانتو پاک کرده کلا

به شماره‌ش منظورم بود

به دیگران فکر نکن ، اول به فکر خودت باش! تو امروز بایدخوب باشی ، تا فردا بتونی به خودت یا حتی دیگران کمک کنی :))                                                                              پ.ن : اگه یه روزی دیگه نبودم ، بِدون که یه تیکه از درونِ من توی سریال‌های موردعلاقم جا مونده ..         #مولتی‌فن
2740
شهردیگه س اخه دیلیت اکانت زده یعنی نمیخواد ببینتش ذرسته؟ بره دنبالش ضایغ نیست؟

اگه واقعا دختره مقصره و رابطشون جدی بوده میتونه توضیح بده براش و دلجویی کنه تا بعد ها حسرت نخوره

اگه ن ک بیخیالش بشه

اگه واقعا دختره مقصره و رابطشون جدی بوده میتونه توضیح بده براش و دلجویی کنه تا بعد ها حسرت نخوره اگ ...

نمیگه که چیزی به نظرت خواسته ازسرش بازش کنه؟ اخه دیلیت اکانت رفتارنرمالی نیست