2737
2734
عنوان

احساس میکنم اصلا همسرمو دوست ندارم

218 بازدید | 13 پست

خودشم این و فهمیده ازش دلخورم دل شکسته ام نمی‌دونم خیلی سرد شدم نسبت بهش.خیلی عذاب میکشم آدم بدی نیست درکل فقط محبت کلامی نداره واقعا این ایراد می‌تونه انقد بزرگ باشه که خوبیای دیگه ی طرف به چشم آدم نیاد؟نمیدونم چکار کنم ؟

اینجا حرف اول و آخر و تاریخ عضویت هرکس میزنه.یچیزی مثل شناسنامه برای هویت افراد... بسیار مهمه

اون فهمیده چیکار میکنه

فقط 44 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل شما 

در من یک تيمارستان وجود دارد، یک تيمارستان با هفتاد تخت خواب، هفتاد تخت خواب با هفتاد دیوانه و سخت‌ترین کار دنیا را من میکنم زمانی که از من می‌پرسند خوبی؟! و من باید یک تيمارستان هفتاد تخته خوابی را آرام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم..                                                            یک عدد کنکوری بدبخت💔 میشه برا قبولیم یدونه صلوات بفرستی؟! 💚❤️
2728
اون فهمیده چیکار میکنه

هیچی چون بلد نیست محبت و...میگه واست النگو خریدم قدر نمیدونی ولی من با این چیزا خوشحال نمیشم

اینجا حرف اول و آخر و تاریخ عضویت هرکس میزنه.یچیزی مثل شناسنامه برای هویت افراد... بسیار مهمه
2740
هیچی چون بلد نیست محبت و...میگه واست النگو خریدم قدر نمیدونی ولی من با این چیزا خوشحال نمیشم

اخ خدا

فقط 44 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
بهش گفتی که ب محبت کلامی نیاز داری و باز پشت گوش انداخته؟؟یا نگفتی و فقط منتظری تا خودش بفهمه

آره بابا هزار بار گفتم اونم میخواد ولی بلد نیست 

البته من از کاراش خسته شدم توجهش به خانوادش بیشتر از منه 

اینم همین بدبختی و داشت حالا بعد سالها یکم بهتر شده