2737
2734
عنوان

از وقاحت آقایون خسته شدم بیاید

456 بازدید | 12 پست

اون از امروز صبح سوار ماشین که تاپیک قبلیم هست اینم از عصر سرکار من در عین اینکه خیلی متین و رسمی حرف میزنم لباسام هم همه پوشیدن و اصلا ارایش نمیکنم حتی یه ضد افتاب اما با مشتری ها برخوردم خوبه 

خوب نه جلف به هیچ عنوان 

بعد یکی از مشتری ها که یه اقای به شدت مذهبی سن بالا و من فکر میکردم انسان خوبیه اومد بعد من فکر کردم برا کارش اومده هیچی اومد نشست و شروع کرد داستان گفتن از زمانی که تو دادگاه بوده 

چیزای مزخرفی گفت اصلا هنگ بودم چی داره میگه سرمو یه سمت دیگه چرخوندم و نگاش نکردم انگار زیادی داره حرف میزنه بعد به مدت چرت و پرت گفتن گفت ببخشید سرتون هم درد اوردم و پاشد رفت 

از خودم الان لجم میگیره که اون لحظه بهش نگفتم تمایلی ندارم این حرفارو بشنوم کثافت یه جا ازم پرسید شما متولدچندی بعد منه احمق فکر کردم شاید خواستگاری برا پسرش یا اشناییه

البته بین حرفاش همش میگفت شما جای دختر منید ولی چرا به خودش اجازه داد اون داستانا رو بگه ذهن منو خراب کنه واقعا خجالت نمیکشن اینجوری گند میزنن به روح و روان دختر مردم خدا منو لعنت کنه که اون لحظه نگفتم این چیزارو برا من نگو اقا داستان زندگی مردم به من چه چرا انقدر وقیحن به خودشون اجازه میدن این چیزارو واسه یه خانوم بگن باید مینداختمش بیرون 

اگه باز اومد میگم تشریف ببرید برا مادرم تعریف کردم شما چه داستانایی گفتی مادرم هم گفته بهتون بگم من دخترمو درست تربیت کردم شما این داستانارو ببر با امثال خودتون بگو وقتی اقای فلانی نیست تشریف نیارید اینجا بشینید دیگه برخورد خوب نمیکنم با اقایون خدا لعنتشون کنه درست جواب میدم ولی خیلی متین و سنگینم 

احساس گناه دارم احساس چندش روح و روان به گند کشیده شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه تبلیغا اجازه بده ی کامنت بذارم

سعی کن ذهنتو منحرف کنی این ی تکنیک روانشناسیه چون خودخوری بیفایدست

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 
2742

چی گفت مگه؟ چرا اسم مادرتونو میارین؟ بگین اقا من نه وقت و نه علاقه به این مطالب دارم میخام تمرکزم رو کارم باشه شما مزاحم کارم هستید ممنون میشم دیگه مزاحمم نشیم، همینطور رک و صریح از زبون خودت 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
حق داری اصلا بانامحرم بعیر ضرورت ها حرف نزن نذار بشینه وقت ارزشمندتو بگیره

انقدر سنش بالا بود و انقدر مذهبی من فکر میکردم احترام کسی که جای پدر ماست رو باید بگیرم ولی خدایا چرا انقدر کثیفن 

دیگه به قران حرف نمیزنم چرا به خودشون اجازه میدن اخه چرت بگن

2740
انقدر سنش بالا بود و انقدر مذهبی من فکر میکردم احترام کسی که جای پدر ماست رو باید بگیرم ولی خدایا چر ...

از همینا بیشتر  بترس 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

البته فکر کنم اقایون چند میلیارد ادم روی کره ی زمین هستن و از شانس بد شما با دو فقره از اون ها برخورد داشتین که رفتارشون نا مناسب بوده، بعضی وقتا بعضی ادم ها حد و حدود خودشون رو نمیشناسن، بهتره همون موقع بهشون بگید که علاقه ای به صحبت هاشون علاقه ای ندارید یا محل رو ترک کنید اگه میشه...