2737
2739

فکر کنید روزه اید و رفتید خونه خواهرتون که نذری داره بعد از دو سه ساعت به همسرتون زنگ میزنید که بیا دنبالم می‌خوام برم خونه خیلی ضعف کردم همسرتون میاد دنبالتون و زنگ میزنه میگه من سرکوچه ام بیا...

آیا ازین که همسرتون درک نکرده که شما دچار ضعفید و حاضر نشده تا توی کوچه با ماشین بیاد ناراحت میشید؟؟؟؟اگه آره بهش چی میگید؟

اینجا حرف اول و آخر و تاریخ عضویت هرکس میزنه.یچیزی مثل شناسنامه برای هویت افراد... بسیار مهمه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

احتمال اینو بدید که فکر شما رو نخونده بهش میگفتید بیا داخل کوچه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
واقعا ناراحت کننده نیست ؟؟؟؟

نه چون مرداریزبین نیستن درک نمیکنن خیلی چیزایی که برای ما مهم هست رو

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2740

الان که گفتی شاید یکم ناراحت میشدم ، ولی خب اون لحظه اگه خودم تجربه‌ش میکردم ناراحت نمی‌شدم😂 

بیخیال خودتو ناراحت نکن..

به دیگران فکر نکن ، اول به فکر خودت باش! تو امروز بایدخوب باشی ، تا فردا بتونی به خودت یا حتی دیگران کمک کنی :))                                                                              پ.ن : اگه یه روزی دیگه نبودم ، بِدون که یه تیکه از درونِ من توی سریال‌های موردعلاقم جا مونده ..         #مولتی‌فن
احتمال اینو بدید که فکر شما رو نخونده بهش میگفتید بیا داخل کوچه

گفتم که حالم خوب نیست ضعف کردم یعنی باید تو کوچشم میگفتم؟؟؟

اینجا حرف اول و آخر و تاریخ عضویت هرکس میزنه.یچیزی مثل شناسنامه برای هویت افراد... بسیار مهمه
😅ببخشید عزیزم ولی با اختلاف حساس ترین آدمی که تو نی نی سایت دیدم

مگه من و میشناسین؟؟؟

گفتم که حالم خوب نیست ضعف کردم یعنی باید تو کوچشم میگفتم؟؟؟

شاید ذهنش درگیر بوده، شما بهتر میشناسیش اگر از عمد کرده بود نمی‌رفتید سرکوچه تا مجبور بشه بیاد جلوی در

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
شاید ذهنش درگیر بوده، شما بهتر میشناسیش اگر از عمد کرده بود نمی‌رفتید سرکوچه تا مجبور بشه بیاد جلوی ...

گفتم اومد آخه هم نذریا بود هم بچم و باید تا سرکوچه بغل میکردم واقعا توان نداشتم از عمد مطمئنا نبود سهوی بود ولی احساس می کنم اصلا برام ارزش قائل نیست تو همه چیز اینجوریه همش باید بهش گفت حتی ساده ترین چیزهارو...

2706