2733
2734
عنوان

اینا چیه رو بدنم در اومده؟😨😨

220 بازدید | 13 پست

رو اندام تناسلی (لبه ها منظورمه) یه سری چیزای جوش مانند سر سیاه در اومده یکم هم اذیت میکنه(از یه دونش عکس میزارم ببنید تشخیص میدین چیه)

آبله مرغون هم گرفتم 

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

میشه اگر سوال پزشکی دارید به پزشک مراجعه کنین

اینجا سایت عمومیه با هزاران کاربر زن و مرد و بچه

انتشار چنین عکسایی درست نیس

متوجه نیستید؟

#گزارش

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
میشه اگر سوال پزشکی دارید به پزشک مراجعه کنین اینجا سایت عمومیه با هزاران کاربر زن و مرد و بچه انت ...

این حرفا تا کی اخههه؟؟؟؟ 

شاید شرایط دکتر نداشته باشه

بدبخت که عکسم نزاشت لینک گذاشت

اگه کسی اقا باشه ‌و شعور داشته باشه وقتس مانو میخونه باز نمیکنه لینکو

این کزارش زدنای الکی رو درک نمیکنمم

2740
این حرفا تا کی اخههه؟؟؟؟  شاید شرایط دکتر نداشته باشه بدبخت که عکسم نزاشت لینک گذاشت اگه کسی ...

این سایت مشاوره های پزشکی هم داره

میتونن به اونها درخواست بدن

به هر حال انتشار چنین عکسی درست نیس

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
درد میکرد 

سلام لطفا از انتشار عکس قسمتهای خصوصی بدنتون تو سایت خودداری کنید حتی یک تیکه که مشخص نباشه از کجاست هم ممنوعه اینجا همه مثل  شما هستن و پزشک نیستن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶