2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم شنیدم اینو شوهرم خوشحاله😕

بگو خوشحال نباشه این  برای موقع عقد هست نه طلاق شما عقد کردی دیگ ؟ پس الکی خوشحال نباشه شوهرتون چون این مالیات و موقع عقد باید بدن ن دور از شما باشه طلاق

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

با مهریه ما دهه ۵۰ها فقط میشه از أین سکه مبارک بادها خرید😂😂😂

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740

😂😂😂😂😂😂😂

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
یعنی چی  یکی میگه لطفاً

یعنی موقع عقد سکه ی بالای ۱۴تا مالیات داره  و موقع عقد مالیات میگیرن ولی از دختر یا پسز میگیرنو نمیدونم

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
یعنی ۱۴ تا بیشتر نیس ؟

چرا اما اگ بخای بیشتر از ۱۴تا مهر کنی باید موقع عقد مالیات بذی مسخره تر از این چی میتونه باشه

بله درسته مهریه مادر من ۵۰۰هزار تومنه اما فک کنم ب قیمت روز حساب میشه

بله درسته مهریه مادر من ۵۰۰هزار تومنه اما فک کنم ب قیمت روز حساب میشه

برای من سه تومنه 

نرخ روزش هم چیزی نمیشه 

موقع عقد ما طلا مثقالی ۱۸بود 

قشنگ حس اصحاب کهف رو دارم😂😂😂

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
برای من سه تومنه  نرخ روزش هم چیزی نمیشه  موقع عقد ما طلا مثقالی ۱۸بود  قشنگ حس اص ...

پس بابام حق داشت ک میگ اون زمان مهریه مادرت خیلیی زیاد بود😂😂آخیی پایدار باشید🥲💞

2706