2737
2734
عنوان

بعد چند روز جوابمو داده

84 بازدید | 10 پست

با یه پسره تازه آشنا شده بودم و ازش آیدیشو گرفتم و بهش پیام دادم و گفتم اگه با کسی تو رابطه نیستی بیا آشناشیمو اینا بعد وقتی داشتیم حرف میزدیم بنظر میومد خیلی ازم خوشش اومده بود بعد منم گفتم باید برم و گفت باشه بعد بازم بهم پیام بده 

فردا شبش بهش پیام دادم گفتم سلام الان بعد ۳ روز تازه جوابمو داده گفته چطوری ببخشید فیلترشکنم روشن نمیشد اما دروغ میگه چون روزه قبلش استوری گذاشته بود🤌

من از صبح تا حالا پیامشو سین نزدم بنظرتون چجوری جوابشو بدم که مثلا جوری بنظر بیاد انگار اصن برام مهم نیستو نفهمیده بودم؟😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اصن پیامشو سین نزده حذف کن

بعدشم اینو بدون شایدم از تو خوشش اومده. ولی اینکه جوابتو نداده نشون میده که کسی توی زندگیش هس و اولش خواس بیاد تو رابطه باهات بعد پشیمون شد سه روز غیبش زد خخخخخخخ

2738
چرا حتما باید دوست پسر داشته باشین؟که بعدش ب کلی بیماری روحی روانی و بعضا جسمی دچار بشین اخه چرا

اگه از این نظر نگاه کنیم هم بعضی از متاهل ها به کل بیماری روحی روانی و بعضاً جسمی هم دچار شدن 🚶🏻‍♀️

به دیگران فکر نکن ، اول به فکر خودت باش! تو امروز بایدخوب باشی ، تا فردا بتونی به خودت یا حتی دیگران کمک کنی :))                                                                              پ.ن : اگه یه روزی دیگه نبودم ، بِدون که یه تیکه از درونِ من توی سریال‌های موردعلاقم جا مونده ..         #مولتی‌فن
اگه از این نظر نگاه کنیم هم بعضی از متاهل ها به کل بیماری روحی روانی و بعضاً جسمی هم دچار شدن 🚶🏻‍♀ ...

بعضی نه ،همه متاهلها..مجرد و تنهایی بهترین گزینه

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم ازبقیه رو اصلا،چون حوصله بحث ندارم .