2733
2739
من فقط نظرمو گفتم و خودم دیدم دیدگاه بقیه رو نسبت به زن اونم زن مثلا بیوه یا کسی که بکارت ندارع به ه ...

فقط می گم می شد قشنگ تر بگید ناراحتی تون رو . هم شما و هم استارتر و بعضی دیگه که زود قضاوت کردن

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چطوری تاپیک ببندم گلم؟

اون گوشه بالا رو عکست بزن و نینی سایت من رو انتخاب کن و برو تو بخش تاپیک هایی که ایجاد کردم ، کنارشون نوشته قفل کردن...اونو بزن و تاپیک قفل میشه

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
نظرشو می‌تونه محترمانه بگه این چه طرز حرف زدنه این خودش دختره مثلا خیر سرش

بله بهتر می تونید ناراحتی تون دو بگید  یه خورده صبر و گذشت داشته باشید نسبت به هم

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
میشه بگی چطوری تاپکمو ببندم؟

بالای صفحه سمت چپ اون علامت نامه  روش بزن می اره نی نی سایت من بزن روش داشبورد رو می آره . دومین قسمت زده تاپیک های که ایجاد کردم زیر اش گزینه ی قفل کردن زده

2740
چطوری تاپیک ببندم گلم؟

سمت چپ رو عکست بزن برو تو نی نی سایت من. بعد برو تو قسمت تاپیکهایی که ایجاد کردم بعد هرکدوم از تاپیکایی که میخوای قفل کنی رو به روش زده قفل کردن. اونو بزنی قفل میشه

شما خودت خیلی خانومی 

نظر لطف ات هست . ان شاا... خدا از صفات مهربانی و گذشت خانوم ها هم به من پسر بده