2733
2734

دختر جوانی هستم که بیمار اعصاب وروانم دوبار بیمارستان بستری شدم و ۷ سال کعه سخت بیمارم داروها عوارض زیادی داره و پریودم قطع شده  روزهای سختی رو میگذرونم از پس خیلی کارها برنمیام و مثل یه آدم از کار افتاده شدم مدت هاس دست توسل زدم به دامان امام رضا اما حاجت روا نشدم آرزومه روزی شفا بگیرم و به زندگی برگردم برای شفام از امام رضا یه بار صلوات خاصه رو بفرستین شاید امام از زبان شما بهتر شنید 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏

وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ

صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏

خداوند می فرماید من نزد دل های شکسته و قبرهای کهنه ام 

خوندم گلم

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چند ساعت دیگه مشهدم  اسمت رو بگو اونجا دعات کنم

میشه برای منم دعا کنی؟
فاطیما هستم

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
2742

عزیزم رفتی حرم منم دعا کن اسمم سحر یه حاجت فوری دارم 

التماس دعا 🤲

زیارتت هم قبول حق انشاالله 

اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه حاجتم بفرس💚

توروخدا برای منم دعاکن

فاطمه هستم

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو