2733
2739

یکیش باردار بود یه ماه به زایمانش مونده بود نمیدونم سکته کرد یا چی فوت شد و بچش موند این دختر دیگشم ۲۸ سالش بود سکته کرد و فوت شد ما هم ۸ ماهه مستاجرشونیم یه حس بدی داریم که نگن این مستاجر برامون اومد نداشته

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  

آخی دلم سوخت براش

ارثی بوده حتما

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه عجیب

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2731

الان اون خانواده به تنها چیزی که فکر نمیکنه شمایید اینقدر اتفاقی که افتاده براش بده که حد نداره و اصن به این چیزا فکر نمیکنه

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
آخی دلم سوخت براش ارثی بوده حتما

اره پدر و دو تا دخترا ودو تا از عمه هاشون پسر عموشون هم به این صورت فوت شدن

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  
الان اون خانواده به تنها چیزی که فکر نمیکنه شمایید اینقدر اتفاقی که افتاده براش بده که حد نداره و اص ...

مصیبتی بزرگتر از این نیست در عرض دو ماه این اتفاق افتاد

2740

خدا بهش صبر بده عزیزم انقد اون ادم غم و غصه داره که اصلا به شما فکر نمیکنه

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی حالم بده یادم میاد که خدارو فراموش کردم.
اره پدر و دو تا دخترا ودو تا از عمه هاشون پسر عموشون هم به این صورت فوت شدن

الهی چقدر سخت خدا صبر بده بازماندگان رو

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

خدا صبر بده بهشون .مگه مستاجر هم اومد نیومد داره ؟ سرنوشت هیت دست شما که نیست . ما واسه دفن یه فامیل رفته بودیم قبر بغلی دوتا پسر جوونشوک رو دفن کردن که تو تصادف فوت کرده بودن . واسه سال رفتیم سر خاک پسر دیگشون رو دفن کرده بودن همونجا ‌. تقدیر دست هیچ کس نیست 

اخی طفلک بیچاره اون که بارداربود

بچش رو ندید و پر کشید رفت یه دختر ازش مونده طفلی

2706