2733
2734
اره بااااابااا...دوتا میتونی بگیری حتی.  سمت جنوب و میدون قزوین دنبال خونه های امکانات دار بگی ...

خب من اون قسمتا میخوام چیکار 

من خودمم خونه دارم البته خونه نامزدمه 

به سرم زده ماشینو عوض کنم

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
ماین از قیمتش میوفته. برای سرمایه‌گذاری ملک بهتره. ویلا شمالم میتونین بخرین.

من برای سرمایه گذاری نمیخوام گلم 

نمیدونم واقعا چیکار کنم

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
خب من اون قسمتا میخوام چیکار  من خودمم خونه دارم البته خونه نامزدمه  به سرم زده ما ...

نمیخواد خودت بری بشینی که. 

کلی آدم هست بیاد اونجا اجاره کنه دختر. پله میشه براتون اول زندگی. بعد ک ازدواج کردین میتونین بفروشین دوتاشو سودم بکنین یه جای بهتر بخرین. یا یجای دیگه اجاره کنین. اجاره هاشو یر به یر کنین.

یک صلوات براي شفای کودکان بیمار
2731
من برای سرمایه گذاری نمیخوام گلم  نمیدونم واقعا چیکار کنم

ذهن من بیشتر اقتصادی میچرخه😁 هرجور خودتون دوست دارین خرجش کنین. ولی تو این وضع مملکت ک آدم از فرداش خبر‌نداره یه سقف داشته باشه خودش ۳ هیچ جلویی. 

نمیخواد خودت بری بشینی که.  کلی آدم هست بیاد اونجا اجاره کنه دختر. پله میشه براتون اول زندگی. ...

نمیدونم والا 

خواهرم و داداشم میگن شریک بشیم یه آپارتمان سه طبقه هست بخریمش هر کی یه طبقه 

ذهن من بیشتر اقتصادی میچرخه😁 هرجور خودتون دوست دارین خرجش کنین. ولی تو این وضع مملکت ک آدم از فرداش ...

گلم ما خونه داریم 

نمیدونم والا  خواهرم و داداشم میگن شریک بشیم یه آپارتمان سه طبقه هست بخریمش هر کی یه طبقه&n ...

اگر هرطبقه به نام بشه گزینه خوبیه. سنداشم جدا بگیرین.

اگر هرطبقه به نام بشه گزینه خوبیه. سنداشم جدا بگیرین.

معلومه که جدا میشه 

خودم خونمون ویلایی و بزرگ البته دوبلکس 

دو دلم این آپارتمان رو بخرم یا نه

تهران به نظرت با ۶ میلیارد خونه پیدا میشه؟

اگه سرمایه داری تبدیل به پول کن جای خوب خونه بخر ولی اگه نداری اطراف شهرستانی جایی بخر 

حتما هم نیاز نیست تهران و اطراف یاشه که بیا یه سر جاهای دور محلی جایی میتونی خونه بخری بذار اجاره یا رهن

اگه سرمایه داری تبدیل به پول کن جای خوب خونه بخر ولی اگه نداری اطراف شهرستانی جایی بخر  حتما ه ...

تهرآن به دردم میخوره نه جای دیگه

تهران به نظرت با ۶ میلیارد خونه پیدا میشه؟

اره چرا پیدا نمیشه

بگرد بخر بده اجاره هم سرمایه‌ت حفظ میشه هم درامد ماهانه میشه برات

تو دیوار بگرد محله های مورد نظرت ببین قیمتا چجوریه

خدا به دلی که دریاست🌊 کشتی میده🛳️
2706