2733
2739
عنوان

این استایل خوبه یا عوض کنم؟

108 بازدید | 10 پست

..

اگر در مسئله ای آگاهی کامل ندارید پست نزارید ▫️#بی‌دینی‌افتخار‌نیست ▫️جز خدا کسی برات باقی نمیمونه پس به جز خدا هیچکی نباید برات مهم باشه▫️در گریختن رستگاری نیست بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگر در مسئله ای آگاهی کامل ندارید پست نزارید ▫️#بی‌دینی‌افتخار‌نیست ▫️جز خدا کسی برات باقی نمیمونه پس به جز خدا هیچکی نباید برات مهم باشه▫️در گریختن رستگاری نیست بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند...
2742
اسی مذهبی هستی؟

چطور؟

چطور؟

گفتم اگه مذهبی هستی چون پروفت عکس یکی دیگست وحجاب نداره گناه حساب میشه برات اگر هم نه بیخی

استایلم شیکه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
گفتم اگه مذهبی هستی چون پروفت عکس یکی دیگست وحجاب نداره گناه حساب میشه برات اگر هم نه بیخی استایلم ...

بله مذهبی هستم 

ممنون بابت تذکرتون تغییر میدم

2738