2737
2734
عنوان

موهامو مش سوزنی کردم حالا پشیمونم

175 بازدید | 16 پست

مم میخواستم کلا موهامو بلوند کنم آرایشگر گفت سنت بالا میره و نمیخواد من برات مش سوزنی کلاهی انجام میدم حالا چند ماه گذشته من پشیمونم میخوام کامل مشکی بشه عین قبل عروسیمم نزدیکه میخوام مشکی باشم راهی نداره بنظرتون رنگ مشکی بذارم؟؟؟؟؟

عکس بده 

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

پرکلاغی مشکی بزاری دیگه نمیتونی از روش رنگ بزاری چون هررنگی بزاری نمیگیره عروسیتم نزدیکه 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۶/۱۶                                        خدایا ۲۱ روز به تولد۳۰ سالگیم مونده خودت بزرگترین هدیه زندگیمونوبهمون بده صحیح وسالم ...ومارو به مقام زیبایه مادروپدر برسون  آرسام مَن. منوپدرت بی صبرانه منتظرتیم ❤❤دلم خیلی روشنه .......         خدایا شکرت ۲۹آبان بی بی چکم مثبت شد خدایافرزندم رو به تومسپارم وسلامت ازتومیخوامش💙💙 قندعسل مامان برایه درآغوش گرفتنت لحظه شماری میکنم عشق مامان💙💙
2738
اسی معذرت می‌خواممم معنی این آهنگ یعنی چی؟منظورش چیه(داغ یه عشق قدیمی اومدی تازه کردییی)

داغ دلشو تازه کرده. داغ عشق  قدیمو اومدی تازه کردی

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
واای نه رنگ مشکی خیلی بده. ضررش از دکلره بیشتره. تحمل کن چند ماه دیگه بلند میشه

ببخشید من قبل عید N3 زدم که می‌شد قهوه ای دودی بعد اون ریزش گرفتم امکان داره از اون باشه؟ 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
پرکلاغی مشکی بزاری دیگه نمیتونی از روش رنگ بزاری چون هررنگی بزاری نمیگیره عروسیتم نزدیکه 

الان بمظرت برا عروسیم چکار کنم تا نصفه دراومده موهای خودم نصف دیگش هم مش سوزنی هست تکلیفش چی میشه 

2706