2733
2734

پیام داد و چیزای خیلی نامربوط حتی یه سریا عکسای نامربوط فرستادن که درحا بلاک کردم

دوننرم اومدن گفتن رایگان بده نیازمندیم😑خب آدم خوب من داشتم میذاشتم دیوار؟؟🤦‍♀️

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

منم گذاشتم بودم 

اینجور بود 

بعضی ها مریضن واقعا 

ادم میمونه چی بگه 

⁧⁧⁧ ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫ •️                          کاربری واسه یکی دیگه بود . الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دسته منه محض احتیاط گفتم 😁 اسمم هم سحر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

تف واقعا

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
چه عکسی فرستادن مگه؟؟ 

لباسو انداخته بودم رو زمین عکس گرفتم باحجابم بود

هی میگفتن تن خورشو بفرست و فلان

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2740
منم گذاشتم بودم  اینجور بود  بعضی ها مریضن واقعا  ادم میمونه چی بگه

🤦‍♀️🤦‍♀️

منم دقیقا همین تجربه رو دارم لباس‌مجلسی که گذاشتم پوشیده بودن چقد بدبخت و منحرفن یه سری از آقایون ...

واقعا

ما یه بار خونه گذاشتیم یکی گفت باش تا این قیمت بدن بهت و کلی فحش یه ماه بعد فروختیم از بنگاه دیوار واقعا بد شده فضاش

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2706