2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

💔😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

فکر میکنم دوست دارن تو هر شرایطی زیبا به نظر برسند ،،و عادت هست من به نفر میشناسم تا سر کوچه هم بره باید آرایش داشته باشه 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»

من تو بارداری خونریزی داشتم با لباس خونه رفتم دکتر بعد یه خانمی مثل من باردار بود تو مطب ولی خیلی شدید خونریزی داشت یه خط چشم خلیجی کشیده بود من همینجوری مونده بود اخه چجوری حوصله داره 😂 بعد مامان من نمیزاشت حتی حموم برم میگفت بچت می افته 😂😂

اول اینکه همه واکنش یکسان نسبت به وقایع ندارن. 

دوم هم اینکه خیلی از رفتارهای ما حتی ناخودآگاه متاثر از فرهنگ ماست. مثلا توی یه قومیتی جیغ و داد کردن سر مراسم تشیع جنازه یه رفتار مثبت تلقی میشه، در نتیجه صاحب عزا به راحتی جیغ و داد می کنه و حتی خیلی بیشتر ازونچه که واقعا دلش می خواد جیغ بزنه!

توی قومیت دیگه ای جیغ زدن و های و هوی راه انداختن رفتار منفی حساب میشه، در نتیجه صاحب عزا به هر سختی که شده از جیغ زدن خودداری می کنه.

توی فرهنگ یه سریا نامرتب بودن حتی تو مراسم عزا هم پذیرفته نیست. برای همین به هر سختی‌ای هم باشه پیراسته توی مراسم حاضر میشن.

افسون هستم...
اول اینکه همه واکنش یکسان نسبت به وقایع ندارن.  دوم هم اینکه خیلی از رفتارهای ما حتی ناخودآگاه ...

من تو مراسم پدرم داشتم گریه میکردم ولی داد وبیداد نمیکردم....همه میگفتن تو خودت نریز گریه کن....آخرش گفتم دارم گریه میکنم دیگه داد نزنم قبول نیست؟

2706