2733
2739

به من زنگ زد میگه شوهرم این چندسال یه قرون به من پول نداده بعد گفته بهم پول بده برای اجاره خونه منم گفتم نمیدم افتاده بجونم کتک زدن 

از همه جالب تر اینه تهدیدش کرده من برم سرکارم بهت  پول نمیدم  اینم بهش گفته منو از قطع کردن چیزی که نیست نترسون 

واقعا مردا دارن به کجا میرن 

روز به روز بی غیرت تر 

یه زن باید کار کنه  پول دربیاره  مرده خوش وخرم زندگی کنه

“لازم نیست که برای رسیدن به آرزوها تمام پله ها را ببینید، فقط اولین قدم را بردارید.”مارتین لوتر کینگ ، جونیور

خدا بهش کمک کنه 

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

متاسبانه خیلی خانمها اینطورن .

بهشونم میگیم طلاق بگیرید  پول درمیارد شوهراتون خرج میکنن

میگن با این پول هیچ جا نداریم بریم حقوق کارمندی 😑

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731
متاسبانه خیلی خانمها اینطورن . بهشونم میگیم طلاق بگیرید  پول درمیارد شوهراتون خرج میکنن می ...

بعضی اوقات بحث پولم نیست بحث توانه 

بعصی اوقات دیگه حال اینو نداری که بجنگی 

“لازم نیست که برای رسیدن به آرزوها تمام پله ها را ببینید، فقط اولین قدم را بردارید.”مارتین لوتر کینگ ، جونیور

ادم بابد ببینه چطور انتخاب میکنه من کارمندم ولی ماهی ده تومن خرجی از شوهرم میگیرم همش خرج رسیدگی به خودم میکنم پاکسازی  صورت کاشت  ناخن 

لباس و.....شوهرم فهمیده خرج دارم وبه پول من کار نداشته باشع وظیفه خرج زنشو بده چه بیکار چه کار دار

2740
متاسفانه جامعه همین شده

خیلی خرابه 

چون بهش پول نداده گفته طلاقت میدم 

دوستم میگفت من راضیم دست از سرم برداره ولی نمیره لعنتی میخواد  برای رفتنش پول بگیره واقعا نمیدونم چی بگم

ادم بابد ببینه چطور انتخاب میکنه من کارمندم ولی ماهی ده تومن خرجی از شوهرم میگیرم همش خرج رسید ...

من خودم شاغلم واقعا تاحالا یک ریال  به پول شوهرم نیاز نداشتم فقط به مناسبت های مختلف برام کادو گرفته جبران کرده 

2706