2737
2734
عنوان

چطور نمیترسید از دل شکوندن؟💔

111 بازدید | 7 پست

چقدر بعضی ها بی پروا و با هر ادبیاتی که دلشون میخواد راجب بقیه نظر میدن و به قلب اون توجه نمیکنن😰چطور نمیترسید واقعا من همیشه از خدا میخوام اگ ناخاسته باعث ناراحتی کسی شدم از سر تقصیراتم بگذره ولی بعضی وقتا بعضیا خیلی تند و بدون در نظر گرفتن حال روحی ادما درموردش نظر میدن و قصدشون جز تحقیر چیز دیگ ای نیست و این عذاب اوره💔من الان یه تاپییک زدم که مشگلمو گفته باشم و کسی اگ میتونه کمک کنه اما واقعا یه سری حرفای تند باعث شد اشکم پایین بیاد 😢خب منم همسرم و دوست دارم و دنبال راهیم ک رابطه م خراب نشه چرا واقعا باید اون حرفارو بشنوم مگ چ کار اشتباهی کردم درصورتی ک کسی از درد من و بلاهایی ک سرم اومده از سر همین اقا باخبر نیست

در من ،منی مرد که آرزوی زندگی داشت...

ماها اینجا اکثرامحبت نمیبینیم

بعد تو اون تاپیکو میزنی،مامیمونیم توجواب

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ماها اینجا اکثرامحبت نمیبینیم بعد تو اون تاپیکو میزنی،مامیمونیم توجواب

ازادانه نظر دادن ک بد نیست ولی با شکستن قلب خیلی متفاوته

خدا نباید از سر تقصیراتت بگذره، همون طرف باید ببخشه 

من توی تمام زندگیم تمام سیعم این بوده ک حتی با حرفام باعث رنجش کسی نشم وصحبتم کلی بود دوست عزیز 

عزیزم😔

اونا در حد لیاقتشون صحبت می‌کنند.

🦋نون_بربریییی@ملوسکتونم‍@هیییی_زندگی‍@ممد_نمکی‍ @sadaf_jan‍ @hlma79‍ @نسیم75هستم‍ @دختر_قهوه_فروش‍@آب_آلبالو‍@شما قشنگ ترین دوستای من هستید،خواستم بگم که عاشقتونم😍تو غیر ممکن ترین رویای منی🥀.....تو غمگین ترین غم پنهان دلمی❌️❌️آقایان محترم لطفا احترام خودتون رو نگه دارین❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️همچنین حق شرکت در تاپیک بنده رو ندارید❌️ریپلای و لایک هم نکنید❌️ 
2738