2733
2734
عنوان

سی خط پیام واسه شوهرم نوشتم فقط جوابشششش

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 44 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
درسته که ما هر جور دوس داریم رفتار میکنیم اما نباید اونا بگن هرجور دوس داری😂😂

آره والا  

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
2738
دقیقا سه دقیقه بعدش جواب داده مطمئنم اصلا نخونده😤😤😤 من همه احساس و حرفامو توی این پیام گذاشته بود ...

مردا حوصله خوندن پیام بلند بالا ندارن.. حالا فهمیده گلایه و ناراحتی حوصله نداشته. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
عزیزم پیام طولانی حوصله سربر هست بنظرم ، کوتاه و مفید صحبت کنید

۲۰ روز از زمان فرستادن پیامم گذشته وقتی اومد خونه حسابی بخاطر اینکارش ادبش کردم ‌  و همه چی به خیر و خوشی تموم شد

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
شوهر من خیلی زبون بازه اینجور مواقع فقط مینویسه چشم😐 یعنی اون لحظه فقط میخام خوش کنم

😂😂😂😂😂باز خوبه میگه "چشم "همسر من بعد از کلی غرغری که بهش میکنم آخرش میگه چشم خانم جان گردن من از مو باریکتر هر چی شما بگی همونه😆😆😆 ولی آخرم حرفش باد هواست کار خودشو میکنه😒😒

😂😂😂😂😂باز خوبه میگه "چشم "همسر من بعد از کلی غرغری که بهش میکنم آخرش میگه چشم خانم جان گردن من ا ...

باز خوبه از شما یک جمله مینویسه😂😂

از من فقط چشم، حالا من قبلش ازش سوالم کردما ک چرا اینجوری کردی، مینویسه چشم😐😐😐

باز خوبه از شما یک جمله مینویسه😂😂 از من فقط چشم، حالا من قبلش ازش سوالم کردما ک چرا اینجوری کردی، ...

واااآااایییییی🤣🤣🤣🤣🤣

2706