2733
2734

من میبینم این افراد مغرور رو ....

میبینم افراد با اینا چطور برخورد میکنن حرفو میسنجن بعد به اینا میگن...

از حدشون نمیگذرن افراد و کلا به ادمای مغرور احترام زیاد میزارن

چنتا کار بگید که مارو مغرور نشون بده! هی نگید ذاتیه نه ذاتی نیست فقط باید ویژگی هاشو اجرایی کنی... حالا شمایی ک مغروری بگو

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
شاید جلوشون اینطوری باشن والا پشت سرشون گ ه حسابشون نمیکنن

چقدر حق آدم باید نرمال باشه

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

نباید با کسی زیاد قاطی بشی و شوخی بکنی 

اگر کوچک ترین شوخی کردن باهات و خوشت هم اومد نباید ب رو بیاری باید جوری رفتار کنی که انگار بدت اومده که دیگ تکرار نکنند .

و به این حرف شما خیلی رسیدم 

هرچقدر کم محلی کنی و کم تر قاطی بشی بیشتر بهت احترام میزارن 

#انسانیت

باورکن ذاتیه.من چون درونگراام هستم باعث میشه فکرکنن خیلی مغرورم‌.من یکی از خاله هامو دخترعموهام خیلی مغرورن کلا انگار از قیافه ادم مشخص میشه اما غرور با بی ادبی فرق داره.مغرور هستم اما بی ادب نه

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

من مغرور نیستم ولی همیشه شنیدم میگن مغروری

چون به غریبه ها خیلی راه واسه صحبت و ارتباط با خودم نمیدم 

و کسی شوخی میکنه یه لبخند عادی میزنم و دیگه بی توجه میشم

البته قبلا اینطور بودم

چقدر ساده بهم ریختی روان مرا/ بریده غصه دل کندنت امان مرا🎶

تو خالیه عزیز، باید ذاتا احساس کنی که واقعا ارزشمندی...

اینجوری جلوی در دستشویی یا درگاهی یا روی سنگ‌سرد نمیشینی چون همیشه به خودت احترام گذاشتی.

بقیه هم احترامتو نگه میدارن.

اگه تو خونه خودت کثیف و‌شلخته ای و ی سفره نمینداری برای خودت و به بدن خودت احترام نمیزاری و بخوای بیرون خودتو بگیری مردم میفهمن خوبم میفهمن، سر این هست که غرور ی چیز پوچ و بی ارزشه

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
شاید جلوشون اینطوری باشن والا پشت سرشون گ ه حسابشون نمیکنن

حرف مردم مهم نیست عزیزم اینجوری باعث میشه هر کسی ب خودش اجازه نده شوخی کنه بهت یا توهین کنه به اسم اینکه داره شوخی میکنه آرامش داری خودت 

#انسانیت
2706