2737
2734

بازی فکری

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر میتونین چیزایی مثل آشپزخونه بچگونه،سینک ظرفشویی،آینه و میز آرایش بچه گونه،لوازم خونه،عروسک هایی که لباس دارن و شیر میخورن و پوشک دارن برا تعویض

بچه ها این چیزارو خیلی دوس دارن

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
2742

من همیشه کتاب داستان برای خواهر زاده ام میخرم😁خواهر کوچیکم همیشه اسباب بازی میخره براش ،بنظرم براش دفتر و اینا ببر نقاشی 

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️
2740
من همیشه کتاب داستان برای خواهر زاده ام میخرم😁خواهر کوچیکم همیشه اسباب بازی میخره براش ،بنظرم براش ...

منم خاله کوچه ام😂 مامانمو اینا لباس میخرن من خودم میزارم جاش دلم میسوزه اسباب بازی میخرم

منم خاله کوچه ام😂 مامانمو اینا لباس میخرن من خودم میزارم جاش دلم میسوزه اسباب بازی میخرم

😂😂خاله کوچیکا هر چی بچه میخواد میخرن

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️
2706