2733
2734
عنوان

هرکی حاجت داره بیاد

106 بازدید | 22 پست

خانما اومدم امام زاده هرکی هرحاجتی داره پست بزاره واسه حاجت رواییش حمد میخونم،حاجت رواباشید انشاالله

برای منم دعاکنید محتاج دعاام😢💚

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دعاکن پشت سرم بد گفتن شوهرم فقط میگه طلاق دعا کن زندگیم از هم نپاشه😭

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
دعا کنین قرعه کشی برنده شم  خیلی مشکل مالی داریم و کمکمون میشه

انشاالله مشکلتون حل بشه عزیزم حاجت رواشید💚

2740

سلامتی امام زمان

سلامتی خودم و خانواده م

مرسی ازمحبتتون

عزیزم لطفا لطفا لطفاویژه برام دعاکن..شمادلتون پاکه لطفا برام دعاکنین ...دعا درحق دیگران زودتر اجابت میشه

من طلاق گرفتم..لطفا دعاکن ب زودی بایک فردعالی ازدواج کنم و انتخاب عاقلانه ای انجام بدم و واقعا این دفعه خوشبخت بشم ک پدر و مادرمم خوشحال بشن ک خوشبخت و عاقبت بخیر شدم

عزیزم واسه منو خانوادم و آیندم دعا کن انشالله حاجت روا بشی

خوشبخت و عاقبت بخیر بشی عزیزم،انشاالله حاجت رواشی💚

انشاالله بهترینا سرراهت قرار بگیره و هرکی بدگویی کرده خدا جوابشو بده،توکل بخدا جانم .انشاالله حاجت رواشی💚

انشالله زندگیتون دوباره گرم میشه 

براتون دعا میکنم 

دکر یا ودوود و هزار و یک بار بخون ب ی چیز شیرین قند نبات شکلات هر چی همسرت و خودت بخورین خیلی خوبه برا رابطه و اشتی دادن زن و شوهرر

من هر وقت کسی قهر کنه میخونم فوری اشتی میکنن دلشون نرم میشع 

توکل.ب خدا 

سلامتی امام زمان سلامتی خودم و خانواده م مرسی ازمحبتتون عزیزم لطفا لطفا لطفاویژه برام دع ...

انشاالله خوشبخت و عاقبت بخیر بشی عزیزم انشاالله ب هرخواسته ای داری برسی،با دل شکسته دعات کردم اگ ممکنه واسه منم دعاکنید💚

2706