2733
2739
عنوان

اگه پسرم گرمشه پس چرا؟

207 بازدید | 19 پست

ملحفه دولا کردم انداختم روش..بعد بیدار شد ملحفه رو پس کرد...دست گذاشتم رو بدنش تو کمرش...دیدم عرق داره ولی سرده...خوب پس اگه گرمشه چرا بدنش سرده

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاربرد عرق کردن خنک کردن بدنه دیگه 

✅ کارشناس و مشاور مذهبی. مشاور خانواده و روابط زناشویی. 🟦 فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه. 🟦سوالام تحقیق میدانی برای نوشتن مطالب علمیه. استخاره هم بلدم🕋. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
2731

منم همینم🤣🤣🤣

بدنم یخ و سرد ولی از درون کوره ی آتیش😬

عرق که میکنم دو دقیقه بعد لرز میکنم☹️

داستان دارم کلا با گرم شدن هوا🥲🥲🥲😑

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️ 
منم اینجورم پوست که سرده حرارت درون بدنه درون بدنت عین کوره س ،من به ندررررت پوستم گرم میشه ولی وقتی ...

منم

گرگرفتگی داریم

برا من از هورمونامه که همیشه ی خدا به هم ریخته س

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️ 
2740
منم اینجورم پوست که سرده حرارت درون بدنه درون بدنت عین کوره س ،من به ندررررت پوستم گرم میشه ولی وقتی ...

فکر می کنم وقتی عرق می کنه به قول دوستمون خنک می شه..من موقع خواب هی دست و پاشو و بدنشو چک می کنم بفهمم گرمشه یا سردش...نمی دونم باید چطور باشه که متعادل باشه..

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
منم گرگرفتگی داریم برا من از هورمونامه که همیشه ی خدا به هم ریخته س

من هورمونام مشکلی نداره هیشکیییی درکم نمیکنه همیشه عصبی و گرمازدم دوست ندارم لمس بشم همیشه حتی زمستونا ساحلی می‌پوشم 

2706