2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
تاجر چی هستن وضع زندگیشون از نظر مالی چطوره؟

باغدار هستن توی محل خودمون انار بادام انجیر فصل هرکدوم که میرسه صادر میکنه به کشور های اطراف ...وضعش هم خوبه تقریبا ولی خب خیلی زمین خورده تا به اینجا رسیده

باغدار هستن توی محل خودمون انار بادام انجیر فصل هرکدوم که میرسه صادر میکنه به کشور های اطراف ...وضعش ...

نمیدونم راجب بروکری چیزی شنیدین یا ن همون واسطه گری بین مشتری و خریدار حالا از ی کشور دیگ

اطلاعی دارین درموردش؟

میخوامشا اما نمی‌خواد منو💔
تاجر چی هستن؟

فرش   قطعه پسته هرچیزی فکرشوکنی صادرواردمیکنن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
فرش   قطعه پسته هرچیزی فکرشوکنی صادرواردمیکنن

نمیدونم راجب بروکری چیزی شنیدین یا ن همون واسطه گری بین مشتری و خریدار حالا از ی کشور دیگ

اطلاعی دارین درمورش؟ب نظرتون سرمایه زیادی میخواد

چون تو این وسط فقط واسطه ای

نمیدونم راجب بروکری چیزی شنیدین یا ن همون واسطه گری بین مشتری و خریدار حالا از ی کشور دیگ اطلاعی دا ...

نه اینونشنیدم  اماهمچین فردی روابط گسترده بایدداشته باشن مثلادامادما زیادایران نیست  اماخیلیاباهاش کارمیکنن مثلاپسته ازخودکشاورزبراش میفرستن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
نه اینونشنیدم  اماهمچین فردی روابط گسترده بایدداشته باشن مثلادامادما زیادایران نیست  اماخی ...

سزمایه اولیه زیادی داشتن؟

سزمایه اولیه زیادی داشتن؟

نمیدونم چون وقتی باخواهرم ازدواج کردن این کارداشتن

2706