2733
2734

امروز خورشید به نشان خودش رسیده و انرژیش حداکثره 

حتما برای نیت دلت ذکر بگو دعا کن و ی پولی هم واسه نیازمند کنار بزار

يا فرد جدا يا ظهيرم جدا؟

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

از همچین آدم مذهبی بعید دروغ گفتن و سر کار گذاشتن مردم ...به قول خودت چار تا درخت از اون چارتا تا درخت هم نهایتش تو این فصل 4تا دونه میوه برسه که اونم هیچ‌ادم عاقلی نمیپذیره این فصل میوه باشه و معلومه که دروغه ...اونوقت یشیک یشیک  میوه جا ساز میکرد ....با عقل جور در میاد تازه اگه هم باشه 4تا دونه میوه کال و نارس هم نمیتونه جمع کنه ...لعنت بر دروغگوی مردم آزار .من نمی‌گم شما دروغ میگی کلن میگم لعنت خدا بر آدم دروغگو .شما که به قول خودت راست میگی مربا هم پختی 

اسی فقط بگو چه میوه ای 

😂

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
2740
از همچین آدم مذهبی بعید دروغ گفتن و سر کار گذاشتن مردم ...به قول خودت چار تا درخت از اون چارتا تا در ...

معلوم بود سرکار گزاشته و حرفشو چندبار عوض کرد

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤