2733
2734

دوستان کسی تازگی از اینجاها سیسمونی خریده 

به نظرتون کدومشون بهتره و قیمتاش مناسب تره؟

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت....خیلی دوستت دارم❤️💌🕊️....
من باشم میرم اقا بزرگ همه چی یکجاست تقریبا تنوعشم بالاست

من اصلا تاحالا اقابزرگ نرفتم یه باررفتم عبدل اباد چرخ زدم 

همون میخاستم ببینم اقا بزرگ چطوره اصن ارزش رفتن داره!؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا تاحالا اقابزرگ نرفتم یه باررفتم عبدل اباد چرخ زدم  همون میخاستم ببینم اقا بزرگ چطوره ا ...

اره بنظرم از عبدل اباد بهتره  هی نمیخای این مغازه اون مغازه بری همش یجا هست 

لباساش ک خوبه ملزومات نی نی هم فراوون داره من تا سه یالکی بچم از اونجا خرید میکردم

2742
خوب شد این تایپیک و زدی عزیزم منم میخام از شهرستان بیام نمیدونم کدوم برم گفتن لایکم کن

جواب نمیدن که 😕😕ولی احتمالا برم اردیبهشت اقا بزرگ اگه خوب بود میام میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره بنظرم از عبدل اباد بهتره  هی نمیخای این مغازه اون مغازه بری همش یجا هست  لباساش ک خوب ...

ممنونم عزیزم پس حتما یه سر میرم ببینم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اقا بزرگ کجای تهرانه؟

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2740
من باشم میرم اقا بزرگ همه چی یکجاست تقریبا تنوعشم بالاست

تخت و کمد به روزم دارن ؟ 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
من اصلا تاحالا اقابزرگ نرفتم یه باررفتم عبدل اباد چرخ زدم  همون میخاستم ببینم اقا بزرگ چطوره ا ...

منم عبدل رفتم 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین

اقا بزرگ کلا نرفتم تمام وسایل پسرمو از عبدل اباد گرفتم تنوعش بالا و تعداد مغازه اشم زیاد خیالم راحت بود و خرید کردم

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗

منم تک کن تخت و کمداشو و ببین چجوریع خوب بود منم برم 

2706