2752
2734

خود جنین خوبه، چون مایع دورش یکم کمه گفته دو سه هفته دیگه سونوت تکرار کنی، معمولا درست میشه 

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم طبیعیه همه چی،آذر ماه بدنیا میاد،هفت هفته هستی ،سونو باز باید سه فته دیگه تکرارکنی،چون مایع دور جنین یکم کمه

صبر آدمارو امتحان نکنید *خط کش تا حدی خم میشه ◆♥︎ یهو میشکنه😟

فکر کنم بخاطر مایع دور جنین باید مایعات  بیشتری مصرف کنی تا درست بشه 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
خود جنین خوبه، چون مایع دورش یکم کمه گفته دو سه هفته دیگه سونوت تکرار کنی، معمولا درست میشه 

واقعا؟ یعنی مشکلی نیست؟ خیلی ممنون عزیزم که جواب دادی چند روزه از استرس دیوونه شدم پس چرا ساک کوچکتر از جنین هست؟ این کم بود آب خوب میشه شما تو اطرافیان داشتین؟ 

ممنم گیج شدم شش هفته هستم یا هفت 

هفت هفته ای،ولی مایع آمنیوتیک دور جنین شش هفته ایه،یعنی کمتره

صبر آدمارو امتحان نکنید *خط کش تا حدی خم میشه ◆♥︎ یهو میشکنه😟
هفت هفته ای،ولی مایع آمنیوتیک دور جنین شش هفته ایه،یعنی کمتره

آهان بخاطر همونکه آب جنین کمه اونم کم زده؟ آخه شنیدم هرکی اب دور جنینش کم میشه یا سقط میکنه یا زایمان زود رس میکنه

2706