2737
2734

حالم یجوری میشه اصلا مگه میشه وقتی ۱۰ سال با یه نفر بودی برات غریبه بشه اصلا میشه؟

معلم خیاطی دوره نازک دوزی هستم شاگردای زیادی از همین سایت دارم و همچنین معلم زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره سخته

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓

آره میشه پریروز با خواهرم تو خیابون پشت چراغ قرمز بودیم شوهر سابقش و نشناخت دوباره با دقت نگاه کرد گفت آشناست یهو گفت وای فلانیه ۱۵ سال زندگی کردن و البته بیست سال جدا شدن یه پسر هم ازش داره که با خواهرمه

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
دوستش داری ؟؟؟ چرا پس میخوای جدا بشی؟؟؟

۴ سال دوست بودیم خیلی هم و می‌خواستیم ۶ سال هم ازدواج کردم از وقتی عقد کردم مشکل داشتیم تا الان یک سال مشاوره رفتیم امروز گفت ب نطر من جدا شین بهتره 

معلم خیاطی دوره نازک دوزی هستم شاگردای زیادی از همین سایت دارم و همچنین معلم زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس .
2740
آره میشه پریروز با خواهرم تو خیابون پشت چراغ قرمز بودیم شوهر سابقش و نشناخت دوباره با دقت نگاه کرد گ ...

آخه مگه میشه چه جاهایی که باهم نرفتیم .هر جا که برم یاد اون هست .خیلی دوسش داشتم حتی لحظه ای فکر نمیکردم که انقدر ب طلاق جدی فک کنم

آره میشه 

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔
آره میشه 

امضات،،💔

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
دوست داشتی مشکلتو بگو عزیزم 

۳۰ سالشه ولی همه اطرافیان هم خانواده من هم خودش میگن عقلش ۱۵ سال هم نیست .

عصبی اعتماد ب نفس نداره منزوی تنبل هی روز ب روز بدتر هم میشه ۴ بار هم در حد پیام بهم خیانت کرده

2706