2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول از همه اینکه تو خانواده پدری کسی پدرمو ادم حساب نمیکنه.

حتی عروسی دخترعمم ها و دختر عموها اخرین نفر ما میفهمیدیم و مثل مهمون میرفتیم و میومدیم چون محل نمیدادن بهمون

حالا ک عروسی منه بابام میگه همه فامیلم باید بیان جهازتو بچینن:///هرچی من و مامانم میگیم جهاز ک چیدن نداره چرا باید شلوغش کنیم الکی این همه ادم ببریم.

بابام میگه نه نمیشه

الان سرخود زنگ زد ب دخترعمم گفت امروز بیا بریم جهاز بچین دختر کوجولتم بیار

رسما قراره امروز خونه ی من بدبخت بشه مهدکودک هرکی با تولش بیاد اونجا

کاربری دوممه😊
اول از همه اینکه تو خانواده پدری کسی پدرمو ادم حساب نمیکنه. حتی عروسی دخترعمم ها و دختر عموها اخرین ...

اخه ما ک دقیقه ۹۰ فهمیدیم همین دخترعمم داره هزدواج میکنه و حتی یک بار هم خونش رو ندیدیم چرا باید بیاد جهاز منو بپیچینه؟؟؟حالا همه زن عموهارو میخاد جم کنه بیاره

چه قد من حرص بخورم

کاربری دوممه😊
2740
اول از همه اینکه تو خانواده پدری کسی پدرمو ادم حساب نمیکنه. حتی عروسی دخترعمم ها و دختر عموها اخرین ...

عیب نداره کاریه که شده سخت نگیر،خوش بگذرون لحظه های خوب زندگیته

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

یاد فیلم برادران لیلا افتادم

اونام پدرشون ب فامیلش بیش از حد بها میداد

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

احتمالا پدرت با اینکار می خواد خودشو نشون بده به خانوادش

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤

دوم اینکه تو شهرما رسمه خانواده عروس جدا  داماد جدا جشن میگیرن بعد میان دنبال عروس میبرنش خونش

تو شهر شوهرم اینا عروس و دوناد باهم جشنشون رو یه جا میگیرن

الان خانواده شوهرم ی تالار مناسب پیدا کردن بابام لج کرده میگه من میخام خونه خودم عروسی بگیرم.

اخه مگه میشه؟؟تالار اونا بدون عروس بمونه؟؟من با لباس عروس بیام بشینم خونه بابام؟؟۲۰۰ نفرو مخان دعوت کنن خونمون هم کوچیکه باید بشینن توهم

هرچی میگم این هزینه رو بیار تو تالار بکنن گوش نمیده

کاربری دوممه😊
اخه ما ک دقیقه ۹۰ فهمیدیم همین دخترعمم داره هزدواج میکنه و حتی یک بار هم خونش رو ندیدیم چرا باید بیا ...

اشکال نداره عزیزم تو بیرونشون کن 

ولی کاش از قبل موضوع رو حل میکردی 

بعدم همه حهازتو نبر 

نصفشو بزار خونه مامانت بعدا ببر 

چون وقتی شلوغ شه احتمالا شکستگی و ابنا زیاده 

حیفه الان وسایلت بشکنه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

از روز دقیقش چیزی به بابات نگو

زودتر برو بچین خودت به اونا هم زنگ بزن معذرت خواهی کن بگو چیدیدم

این قضیه رو هم که بابات و حساب نکردن نگو به بابات چون بدتر لج میکنه باهاتون

2706