2737
2734
عنوان

واقعیه یا الکی؟

127 بازدید | 8 پست

برام سواله بلاگرا یا افراد عادی که این همه پست انگیزشی و انرژی مثبت تو اینستا میزارن زندگیشون همونقدر خوبه؟

احساس میکنم میرم اینستا حس پوچی دارم هرکی یه هدفی داره و ۵ صبح پامیشه به زندگیش میرسه ولی من نمیدونم از زندگی چی میخوام:(

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ما یه مهمونی بخواییم بریم کلی به خودمون می‌رسیم 

دیگه فک کن بخوای زندگی تو برای همه نمایش بدی، چیکار میکنی! چقدر به سر و وضعت میرسی 

اینم همینه، به خودشون میرسن و حرفای قشنگ قشنگ که همه بلدن بزنن میزنن، ولی اینا فقط ظاهره 

باطن زندگی شونو نمیشه فهمید 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

بعد از طلاق و جنجال یکتا ناصر دیگه هیچ چیز رو باور نمیکنم

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2740