2733
2734
عنوان

ضد افتاب قیمت خوب چی بخرم؟ آیا؟

103 بازدید | 8 پست

...

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سینره بی رنگ استباده کردم رو پوست عرق میکنه

اویدرم بی رنگ بهتر بود ولی رد سفیدی میندازه

مای خیلی چرب و سنگینه

اخیرا جیگوت خریدم خودم راضیم

تعریف سنتلا رو هم شنیدم ولی گرونست

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ♡♡♡ که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

من پوستم چربه قبلا مای استفاده میکردم میدیدم بیشتر جوش میزنم بعد فهمیدم که مای که من استفاده میکنم برای پوست خشکه 

دیگه هیدرودرم فاقد چربی  با spf50 مخصوص پوست های چرب و جوشدار گرفتم قیمتشم  حدودا ۱۵۰ خیلی خوبه چندوقتیه استفاده میکنم جوشام خیلی کمتر شده راضی ام حیف اون همه سال مای استفاده میکردم جوش میزدم 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 

منم دنبالم یه ضدآفتاب خوبم یه ماه پیش درماتپیک ضد لک گرفتم تمام صورتم جوش شده قطع کرده موندم چی بگیرم هرچی میگیرم باهاش جوش میزنم

یکی بهم گفت سیسپرسا بگیر نمی‌دونم دیگه اون چطور در میاد

پوستم خشکه

درماتپیک ۲۸۰ سیسپرسا ۴۵۰ از هردو مدل بی رنگ ضد لک بگیر ، دوتاش عالیه

من با درماتپیک جوش زدم الان می‌خوام سیسپرسا بگیرم به نظرت اینم موادش مثل درماتپیک هست پوستم خشکه و لک دارم