2733
2739
عنوان

یخ درمانی میخچه

286 بازدید | 45 پست

سلام کسی اینجا یخ درمانی میخچه انجام داده؟ من دیشب انجام دادم ولی پام هنوز تاول نزده، چند روز بعد از یخ درمانی تاول میزنه؟ کسی هست جدیدا انجام داده باشه قیمتشو بدونه؟ از من ۵۰۰ گرفت بنظرتون خوبه؟

عزیزم اگ میخچه داری یه راه حل ارزان و تضیمینی میگم منوهم دعاکن🥲

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از قطره میخچه و چسب میخچه و گوجه هم استفاده کردما🥲

نه اینارو بریز دوریه بسته دوبسته قرص اسپرین رو بکوب بعد با یکم اب قاطیش کن ک خمیری شه بعد بزن ب محل میخچه با باند ببند

چن بار این مرتحلو امتحان کن

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          
2731

من حدود ۱۴سال پیش انجام دادم دبیرستان بودم یادمه ۶-۷جلسه یا بیشتر رفتم تاول نمیزنه خشک میشه میفته

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
چشم ممنون بابت راهنم

انجام بدیا این راهکاره رو همسرم انجام دادم خیلی زود خوب شد

2740
چشم ممنون بابت راهنماییت عزیزم❤️ حالا ببینم با یخ درمانیه نتیجه میگیرم یا نه🥲

گوجه باید هفت هشت روز کامل ۲۴ ساعته ببندی هر ۱۲ ساعت عوضش کنی تا بیافته

سلامتی و خوشبختی دخترم
2706