2737
2734

چند بار از خاب پریدم واقعا این اواخرا خیلی وحشت میکنم هشت ساله مبتلا. ب این دردم چن ماه پیداش نبود ولی الان بدتر شده دیشب داشتم خفه میشدم امشبم حس میکردم یکی داره وسط کمرمو با چیزی سوراخ میکنه  الانم موهای تنم سیخ میشه هعی نمیتونم بخابم دیوونه شدم

چیکار کنم تورخدا راه حل دارین بگین دیگ قرانم جوابگو نیست 

شایدنمازنمیخونی یادیرمیخونی

بختک بیشتربخاطرنمازیاشلوغی اطرف تخت خواب هستش

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خونه مامانم که میرم تو یکی از اتاقا که می‌خوابم

احساس میکنم یکی میاد پشتم دراز میکشه 

دست میزنه به موهام به پام

قشنگ احساس میکنم مثلاً یک انسان واقعی این کارو باهات بکنه 

ولی چیزی اونجا نیست

با مردا کاری نداره فقط میاد جا زنا 

همیشه هم تو همون اتاقه 

ما باور کرده ایم که خداوند ما را از بالا میبیند. اما او در واقع از درون مینگرد ❤️...
2740

این آیه رو بخون که میفرماید(ربی اعوذبک من همزات الشیطان و اعوذبک ربی ان یحضرون)

یه چیز دیگه هم بگم

شاید کمخون هستی و یا اینکه جایی که روش میخوابی ، شیبش زیاده و سرت پایینتر از پاهت قرار میگیره اینم تاثیر داره

قرص آهن خوبه برا کمخونی منکه میخورم بختک نمیگیرم دیگه

روبه قبله بخواب 

منم قبلا خیلی بختک میفتاد روم و خواب های ترسناکم مبدیدم همش،

اما از وقتی روبه قبله میخوابم دیگه اصلا اینطوری نمیشم 

🌱زندگی قشنگه، منتهی قسمتای قشنگش گرونه.🍃
این آیه رو بخون که میفرماید(ربی اعوذبک من همزات الشیطان و اعوذبک ربی ان یحضرون) یه چیز دیگه هم بگم ...

مشکل اینه خاهرمم  مثه منه اونم بختک میشه

مرسی حتما انحام میدم

نمازم میخونم ولی نمیدونم چ مرگمه

مادرپدرت ازدستت ناراحت نیستن؟!

البته بین۸-۲۸بخاطرشرایط سنی گاهی خواب های سنگین عین بختک میبینیم

ولی من خودم الان فهمیدم بخاطردادهایی بوده که سرمامانم میزدم

وگاهی نمازرودیرمیخوندم

یاجای نامناسب میخوابیدم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
من خونه مامانم که میرم تو یکی از اتاقا که می‌خوابم احساس میکنم یکی میاد پشتم دراز میکشه  دست ...

😨😨😰😰😰😰😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨

با حوصله چهار قل ایت الکرسی به نیت قبل خواب

و به پهلو بخواب 

حرز امام جواد همراه داشته باش 

قران بزار کنار سرت

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
2706