2737
2739

سلام دوستان....

اونایی که تجربه کردین هر کدوم رو بیاین و بگین بنظرتون کدوم شیرین تره ؟ کدوم پایدارتره؟ و کدوم حقیقی تر؟

چند وقتیه ذهن منو درگیر کرده و برام جالبه نظرات شما رو بدونم.

ممنون از همه تون

که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.

عشق قبل از ازدواج بهتره

که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.

عشق بعد از ازدواج بهتره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هر کدوم مد نظرتونه لایک کنید و دلایلتون رو هم بگید.

منتظر نظرات تون هستم خانومای گل  

2728

عشق با شناخت بدست میادچه قبلش باشه چه بعدش.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
عشق قبل از اردواج خوبهاما به شرط عقل

ارامش جون...ممنون از نظرت. بیشتر توضیح بده. آخه عشق که بیاد دیگه عقل نمیشناسه. تازه اگه این عشق به سرانجام نرسه چی؟

عشقی که به ازدواج منجر بشه خیلی پایدارتر و حقیقی تر و شیرین تر از عشقیه که بعد ازدواج شکل میگیره

....

من با همسرم ۱ سال اشنایی داشتم بعد ازدواج کردیم و الانم چون عاشقش هستم بخاطرش هرکاری میکنم

اگه کسی غیر از اون بود محال بود بخاطرش دوری از خونوادم و خیلی چیزای دیگه رو تحمل کنم

خدا جونم ینی میشه منم مامان شم؟؟؟
2740

باید اول از طرف خوشت بیاد بعد عاشق بشی ..چون اگه به طرف بی میل باشی تا سالها بی میل میمونی مگر محدود پیش بیاد بعد عاشق بشن..من که خاله و مامانم با گذشت بیست سال عاشق نشدن

....عشق قبل ازدواج هم باید با عقل باشه وگرنه بعد ازدواج ایرادها نمایان میشه و عشق خاموش میشه

خدایا دوست داریم

من کلی نمیتونم نظر بدم

اما اگر بخوام خودم رو بگم من یک بار برای همیشه قبل از ازدواج عاشق شدم الان 7 سال از آشناییم با همسرم میگذره و هر روز بیشتر بهش علاقمند میشم اونم همینطور

به طورِ قطع میتونم بگم صد بار به عقب برگردم باز هم انتخابش میکنم و باهاش ازدواج میکنم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
عشق با شناخت بدست میادچه قبلش باشه چه بعدش.

لایک عزیزم

عشقی که به ازدواج منجر بشه خیلی پایدارتر و حقیقی تر و شیرین تر از عشقیه که بعد ازدواج شکل میگیره....من با همسرم ۱ سال اشنایی داشتم بعد ازدواج کردیم و الانم چون عاشقش هستم بخاطرش هرکاری میکنماگه کسی غیر از اون بود محال بود بخاطرش دوری از خونوادم و خیلی چیزای دیگه رو تحمل کنم

خداروشکر که خوشبختی عزیزم.همیشه شاد باشی

من کلی نمیتونم نظر بدماما اگر بخوام خودم رو بگم من یک بار برای همیشه قبل از ازدواج عاشق شدم الان 7 سال از آشناییم با همسرم میگذره و هر روز بیشتر بهش علاقمند میشم اونم همینطوربه طورِ قطع میتونم بگم صد بار به عقب برگردم باز هم انتخابش میکنم و باهاش ازدواج میکنم

برای شما هم خیلی خوشحال شدم عزیزم. خوشبخت باشی همیشه

به نظرم علاقه اوليه بايد وجود داشته باشه وقتي هم ديدي مناسبه به اون علاقه پرو بال ميدي ...من عشق قبل ازدواج بوده ..بعد ازدواج به نظرم بيشتر شبيه عادته و وابستگيه ..يه نوع ريسكه .از كجا معلوم بعدش عشقي باشه 

2706