2733
2734
خب چندبار مقاومت کن باهاش ، درکت میکنم انشاء الله خداوند کمکت کنه ، زود خوب بشی  منم یکم رو تم ...

هیییییییی عزیزم اوضاعم خیلی خیطه 

یه نگاه به تاپام بنداز 

حموم چی دست شستنه چی 

مرده متحرک شدم  چند ساله

اصلا دست خودم نیست  اصلا  فقط ذهنم میگه فلان چیز کثیفه  بنداز دور  بعد با خو ...

ببین ما یه دستشویی تو حیاط داشتیم.چندتا توله گربه ی نااااز هم میومدن تو حیاط یکیشون رفت افتاد تو سوراخ دستشویی.

مامانم درش اورد با دستکش زنده زنده بیچاره رو کرد تو چندتا پلاستیک و همه رو گره زد برد انداخت تو زمینهای خاکی اطرافمون  بیچاره رو عذاب کش کرد

هنوز هم بعد سی سال عذاب وجدان ولش نمیکنه

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول این کاربریت رو پاک کن! با یه اسم متشخصانه بیا اینجوری روزی هزاران بار داری به خودت تلقین میکنی ...

کاربریای دیگم دیگه به دردم نمیخورن 

یه کاربری داشت البالو گیلاس 

شاید قدیمی هستی یادت بیاد هر روز تاپیک سبزی قرمه و کیک و دسر میزاشتم و میفروختم الان یه علیل و ذلیلم 

ببین ما یه دستشویی تو حیاط داشتیم.چندتا توله گربه ی نااااز هم میومدن تو حیاط یکیشون رفت افتاد تو سور ...

منم باشم همین کارو میکنم که جایی رو کثیف نکنه اون 

جون تو نمیتونی ذهن مادرت رو درک کنی 

2731
منم باشم همین کارو میکنم که جایی رو کثیف نکنه اون  جون تو نمیتونی ذهن مادرت رو درک کنی

میدونم عزیزم من تمام این لحظات رو زندگی کردم! یبار همسایمون اومد از مدرم یه تیکه آهن بگیره پدرم از گوشه دستشویی حیاط که به نوعی انباری بود اون تیکه رو دراورد و داد به همسایه. مادرم تشنج کرد از حرص. تا مدتها نمیتونست صاف راه بره اول سرش میرفت. تو دستشویی یهو صدای وحشتناک میومد میرفتیم میدیدیم مامانم با سر زمین خورده.

نزار بچه های شما هم خاطرات بدی از بچگیشون تو ذهنشون بمونه.البالو گیلاس رو یادمه ولی تاپیک ها رو نه.

ان شاالله زود زود خوب بشی عزیزم

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
هیییییییی عزیزم اوضاعم خیلی خیطه  یه نگاه به تاپام بنداز  حموم چی دست شستنه چی  مر ...

باید به درمان خودت کمک کنی 

روانپزشک برو و هرچی میگه انجام بده 

بچه هات گناه دارن

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

اسی خودت میگی از اول اینطوری نبودی 

چیشد که اینطوری شدی؟ 

از کجا شروع شد؟

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
اسی خودت میگی از اول اینطوری نبودی  چیشد که اینطوری شدی؟  از کجا شروع شد؟

نمیدونم واقعا 

ولی از وقتی سر همسرم کلاه رفت اینطور شدم 

ولی خب عذابای مادرم و مادرشوهرم و عقده جهاز و ....

هم بی تاثیر نبوده ولی دلیل اصلی همون سرمون کلاه رفت

2740

یکی تواین سایت میگفت مادرش وسواس شدیدداره.بیمارستان روان بستری شده وشوک درمانی کردن کم وبیش ازحافظه اش پاک شده

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       

استاتر حالت چطوره ازصبح که نگاهی به تاپیک هات انداختم ،فکرم خیلی درگیربچه هات شد ،ببین عزیزم اگه ازشوک درمانی میترسی ،آدرس یه روانشناس روبهت بدم که کارش خیلی عالیه حتی آنلاین هم مشاوره میده،کسایی بودن که حالشون ازتوهم بدتربوده وپیش این دکتردرمان شدن

استاتر حالت چطوره ازصبح که نگاهی به تاپیک هات انداختم ،فکرم خیلی درگیربچه هات شد ،ببین عزیزم اگه ازش ...

سلام عزیزم 

اصلا خوب نیستم 

مخصوصا که از ۲ دی دیگه حموم نرفتم حالم همش بده 

فقط با دستمال مرطوب خودمو تمیز نیکنم ولی حالم از خودم داره بهم میخوره 

منی که موهام پرپشت بود دیگه ریخته اکثرا شده اندازه یه دسته باریک 

ممنون میشم اون روانشناسو معرفی کنی

سلام عزیزم  اصلا خوب نیستم  مخصوصا که از ۲ دی دیگه حموم نرفتم حالم همش بده  فقط با ...

اینستا دکترستاره جانی روسرچ کن میاره شماره همراهشم توپیجش زده هم آنلاین مشاوره میده هم حضوری،ولی شماحضوری بری بهتره.کسایی که ۲۰سال بیماربودن وحالشون ازشمابدتربوده ،رواین دکترتونسته درمان کنه.

دوستان تو رو خدا واقعی اگه تو دو رو بریا تون دید بگید  واسه خودم دارم میپرسم

سلام عزیزم.دایی من یه مدت حالش بد شده بود و به شده عصبی شده بود و ... که تا جایی که من میدونم بردن شک درمانی کردن و چند روز بستری بود.الان خداروشکر بهتره.

گلم من تاپیکاتو دنبال میکردم خیلی دوست‌ دارم خوب بشید خیلی زیاد.منم یه مدت وسواس گرفته بودم نزدیک به یک سال اما بهتر شدم میدونم خیلی تلاش کردید ولی نشده اما بنظرم یه مدت خودتون به خودتون کمک کنید کم کم تو ذهنتون افکاری‌ که در مورد وسواسه‌ رو کم کنید،مثلا هی بگید من وسواس نیستم .... مطمئن باشید تاثیر داره ناامید نباشید 

الخیر فی ما وقع💚🌱
2706