2737
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 816905 بازدید | 41175 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم ممنون انشالله ب لطف خدا🩷🩷

احسنت ب روحیه ات همینکه بدنت آماده است خودش یه نکته مثبته تا می تونید خودتو و شوهرت مغزیجات بخورید قدرت باروری رو زیاد میکنه دنبلان گوسفندم برا جفتتون خوبه من شوهرم واریکوسل داشت جفتمون تو هفته دوبار میخوردیم مخصوصا برا کیفیت اسپرم عالیه اگ سیگار یا قلیون میکشه یه معدت بذاره کنار قهوه بده بخوره ویتامین سی هرروز بخورید و یه روز درمیانم ویتامین ای بخورید تا کیفیت اسپرم شوهرت و فولیکولای خودتم خوب شه

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
احسنت ب روحیه ات همینکه بدنت آماده است خودش یه نکته مثبته تا می تونید خودتو و شوهرت مغزیجات بخورید ق ...

ممنون عزیزم من داغی بدترازاین رو تجربه کردم و با این ب راحتی کنار اومدم ی قطره اشکم نریختم..چشم ممنون بابت حرفات حتما رعایت میکنیم ببینیم چی پیش میاد و قسمتون چی هس🌹🌹🌹

🖤دخترم🖤
2731
ممنون عزیزم من داغی بدترازاین رو تجربه کردم و با این ب راحتی کنار اومدم ی قطره اشکم نریختم..چشم ممنو ...

پری بانوی عزیز، واقعا احسنت به طرز فکرت . امیدوارم خیلی زود دلت شاد بشه خانمی🌹🌹🌹🤲

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
پری بانوی عزیز، واقعا احسنت به طرز فکرت . امیدوارم خیلی زود دلت شاد بشه خانمی🌹🌹🌹🤲

ممنون عزیزم انشالله🤲🩷همچنین شما نی نی رو سالم و سلامت بغلش بگیرین🌹🌹

🖤دخترم🖤

امروز ۱۳ روز از اچ سی جی میگذره بی بی چکم منفی شده دل درد و کمردرد مثله پریودی دارم کاش برا منم معجزه بشه کاش پریود نشم دوباره تست بزنم مثبت بشه

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 
سلام ب روی ماهت مامان قشنگم😘 بله عزیزم. ۱۴ فروردین رفتم برای آنومالی. الهی هزار مرتبه شکر همه چی خو ...

عزیزم الهی شکر ک همه چی خوب پیش میره🧿چشم خدا همیشه همراه خودتو نینی باشه انشاا...آمین.من شنبه میرم پیش دکتر تا ببینم کی تاریخ سونو انومالی و برام میزنه

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️خدایا شکرت❤️
2740

سرناجون و پری بانوی عزیزم واقعا ناراحت شدم از این خبر،منو نینی براتون دعامیکنیم ک دلتون آروم بشه و جاشون بزودی سبز،حکمتی تو کاره ک ما ازش بیخبریم نا امید نشید خدا برای هرچیزی ی زمانی تعیین کرده با صبوری منتظر باشید مطمئنم بزودی زمانش میرسه😘

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️خدایا شکرت❤️
قربونت برم لیلی جون.  والا من که گفتم از نظر جسمی خودم ، خیلی در به داغونم. فتقم پاره شده. مشک ...

ای جان عزیزکم انشالله به سلامت این دورانو طی کنی مادر

خدای مهربونم همیشه همراهم بودی همیشه دستمو گرفتی همیشه هوامو داشتی به بودنت ایمان دارم ...😊💚❤️
عزیز دلمی سلامت باشی😘😘❤️ افرا خانوم خاله چیکار میکنه؟😍😍

قربونت افراهم خوبه خالش الان چهاردست وپامیره همه جارو فضولی میکنه

خدای مهربونم همیشه همراهم بودی همیشه دستمو گرفتی همیشه هوامو داشتی به بودنت ایمان دارم ...😊💚❤️

سلام خواهراي قشنگم خوبين ان شالله؟

دوستان من تصميم گرفتم از اين ماه به اميدخدا اقدام كنم

الان يكسالي هست تو فاز اقدام نبودم يادم رفته يجورايي🤣🤦🏻‍♀️ اگر نظري چيزي داشتين لطفا حتما بهم بگين ❤️

پارسال هم همين موقع ها بود كه فهميدم باردارم...

و الان هم ك ٧ماهي از سقطم ميگذره ..

اين ٧ماه من و همسرم خيلي به خودمون رسيديم از لحاظ تغذيه و رژيم و ورزش 

بنظر شما خوبه كه ديگه اقدام كنم؟

راستي خواهرا سيكل هامم منظم هستن و اينكه سيكلم ٢٨-٣٠روزه ست الان هم پريودم 😁

نشد چون خدا نخواست...💔
2706