2733
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 818645 بازدید | 41179 پست
سلام دوستای گلم برای من و همه ی منتظرا دعا کنین امسال دامن مون سبز بشه انشاالله 🙏🏻😭

الهی آمین عزیزم🤲🏻 توکلت ب خدای مهربون💖

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✨🧿خدای مهربون را به خاطر هر آنچه که در زندگی دارم، شکر می کنم🧿✨
امیدوارم منم به زودی خبرخوشمو تو این تاپیک بزارم 

ان شاالله عزیزم🤲🏻 توکلت ب خدای مهربون💖

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✨🧿خدای مهربون را به خاطر هر آنچه که در زندگی دارم، شکر می کنم🧿✨
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من 14 باید پریود بشم میتونم امشب بیبی چک بزنم بنظرت 

عزیزم هنوز زوده شاید لقاح دیر بوده و بخاطر همین نشون نده ناراحت بشی برا بعضیا هم زودتر نشون میده نمیدونم والا اگه خیلی استرس داری و تحمل نداری امتحان کن وگرنه بزار موعدت یا بعد موعدت ان شاءالله هرچی به صلاحت هست همون بشه خواهر قشنگم

سلام عزیزم اتفاقا الان یادت افتادم گفتم بذار ی نگاهی کنم ببینم خبری ازت نیست چشم محتاجیم ب دعا همیشه ...

قربونت برم با معرفت من

سال نو تون مبارك باشه زهراي مهربونم❤️😍

من كم كم بايد عزمم رو جزم كنم برم دكتر و ببينم كي ميشه اقدام كرد نيني بياريم 😁

هرچند كه خيلي ميترسم.

نشد چون خدا نخواست...💔
2740
قربونت برم با معرفت من سال نو تون مبارك باشه زهراي مهربونم❤️😍 من كم كم بايد عزمم رو جزم كنم برم د ...

قربونت عزیزم سال نوی شمام و بقیه بچه ها مبارک از خدا بهترین هارو برات میخوام تو سال جدید نترس عزیزم توکلت بخدا باشه انشالله بهترین هدیه اش برات تو این سال جدید یه بچه صحیح و سالم باشه برات و مادرشی‌.از خدا میخوام این روزای من نصیب تک تکون شه ک از دست وحروجکاتون نصف شب مجبورشید گوشی دست بگیرید منکه تا گوشی دستم می گیرم نیکا خانم میگه گوشی بده اگ بش ندمش کلی گریه میکنه برا همین بیشتر نصف شبا سر میزنم اینجا😀

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲

دوستان من چن روزه بی بی چکام پررنگ نمیشه یه هاله میندازه البته برا امروز یکم پررنگ تره .. امروز دو روز از وقت پری گذشته پریود نشدم ۱۹ روزم از امپول.. نکنه کیست گرفتم با امپول باز بی بی هم بخاطر همون هاله داره😭

🖤دخترم🖤
2706