2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا؟ یعنی بخاطر بی حسی نیست ؟

ببین اصلا نگران نباش ،اگه هر کار میکنی دهنت مثل قبل بسته نمیشه و و چند سانت بازه ،بله امکانش بالاست ولی هیچ ترس و ناراحتی نداره ،خیلی راحت جاش میندازن 

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین اصلا نگران نباش ،اگه هر کار میکنی دهنت مثل قبل بسته نمیشه و و چند سانت بازه ،بله امکانش بالاست ...

در حد شش هفت سانت باز مونده اصلا بسته نمیشه 

من تاالان فکر میکردم بخاطر بیحسیه

از استرس گریم گرفته خواهش میکنم اگه میتونی راهنماییم کن باید چیکار کنم 

تا فردا صبر کنم اگه درست نشد برم دکتر مشکلی نداره ؟

من از اوناش نیستم که تو بیو چیزی بنویسم 😏
2738

[QUOTE=334649305]در حد شش هفت سانت باز مونده اصلا بسته نمیشه  من تاالان فکر میکردم بخاطر بیحسیه از استرس گریم ...[/QUOTE 

اصلا استرس نداشته باش ،میگم احتمالش هست ،اگه تا فردا نرفت رو هم فردا برو دکتر ،اینقدر راحت جاش میندازن که فکر میکنی هیچ کاری نکردن هنوز ،دوست خواهرم اینجوری شد ،رفت دکتر و گفت سر چند ثانیه جاش انداختن ،احتمالا دندانپزشک دهنت رو زیادی باز کرده و دراومده ولی مترس ،فردا برو دکتر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=334649305]در حد شش هفت سانت باز مونده اصلا بسته نمیشه  من تاالان فکر میکردم بخاطر بیحسیه ...

مرسی خیلی ممنونم 

دکتر فک و صورت؟

مرسی خیلی ممنونم   دکتر فک و صورت؟

اره ،دکتر فک و صورت برو ،به خدا اینقدر راحته که اصلا فکرشو نمیکنی ،خودت الکی دستکارینکنی یا الکی ماساژ ندی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره ،دکتر فک و صورت برو ،به خدا اینقدر راحته که اصلا فکرشو نمیکنی ،خودت الکی دستکارینکنی یا الکی ماس ...

دستت درد نکنه مرسی بابت راهنماییت