2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزجان شما رنبه چند رشته ات بودی؟ گرفتن ریزنمرات مقاطع قبلی طول میکشه؟

من رتبه یک رشته ام بودم توی ارشد. البته که فراخوان استعداد درخشان برای دانشگاه ما ملاک رتبه توی رشته نبود. معدل باید بالای ۱۸ بود و رزومه مقاله داشتیم و ...

ریز نمرات هم من حضوری رفتم آموزش کل در حد ده دقیقه چاپ کرد بهم داد ولی اگه بزنی پست بشه فکر کنم ده روز بشه 

2742
من رتبه یک رشته ام بودم توی ارشد. البته که فراخوان استعداد درخشان برای دانشگاه ما ملاک رتبه توی رشته ...

از ما هم همینطوره منتها من رتبه ٣هستم و دونفر قبل از منم هستند که بخوان استفاده کنند.

نمیدونم همه میتونیم شرکت کنیم هرکدوم امتیازمون بالاتر شد قبول بشیم یا نه؟

کلا یه استرس مضاعف افتاده رو دوشم چون تا ٣شنبه مهلت ثبت نام دارم

از ما هم همینطوره منتها من رتبه ٣هستم و دونفر قبل از منم هستند که بخوان استفاده کنند. نمیدونم همه م ...

نه عزیزم همه میتونن شرکت کنند حتی از دانشگاه های دیگه هم ممکنه ثبت نام کنند تا دو سال بعد از دفاع ارشد هم میتونی شرکت کنی بازم‌.

برای قبولی هم بحث امتیاز هست هم مصاحبه. ممکنه توی مصاحبه بقیه رد بشن و شما پذیرفته بشید. ثبت نام کنید انشالله خیره. راستی معدل کارشناسی هم مهم بود یک جدولی داره امتیاز ها بر اساس اون حساب میشد. مقاله انگاری ۷ بود و ...