2733
2734

من در حال خریدم

تیکه های بزرگ لوازم برقی رو سیلور برداشتم حالا میگم کاش سفید می‌خریدم

اتو پرس خریدم ولی جاگیر و بدرد نخوره

چرخ گوشت ب دردم نخورد

ماکرویو هم همینطور

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چرخ گوشت ب دردم نخورد ماکرویو هم همینطور

عزیزم فر هم دارین؟ توستر چطور؟

ما فعلا گاز نمیخوایم بگیریم تا ببینیم قراره کجا زندگی کنیم اما با خودم میگم فعلا یه توستر بخرم برای پخت کیک و پیتزا و غذا گرم کردن

عزیزم فر هم دارین؟ توستر چطور؟ ما فعلا گاز نمیخوایم بگیریم تا ببینیم قراره کجا زندگی کنیم اما با ...

اره عزیزم توستر خریدم دوباره

بنظرم این بهتره 

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2740

بوفه و ظروف گران داخلش

سماور

جعبه قاشق و چنگال

البته اینارو نخریدم و راضیم

کارهای خوبم

قاشق بدون جعبه برداشتم به جای پول جعبه قاشق و چنکال بیشتری برداشتم

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

چرخ گوشت که دوستان میگن من همیشه ازش استفاده دارم خودم گوشت میخرم چرخ میکنم سیب زمینی هم برای کباب شامی باهاشج چرخ میکنم 

ماکروویو هم که هر روز استفاده میکنم من چیزی که کاربردی برام نبوده شاید ظرفای الکی اضافه مثل سرویس های ناهارخوری چند سری الکی که خریدم وتشک پنبه ای به تعداد بالابوده

عزیزم فر هم دارین؟ توستر چطور؟ ما فعلا گاز نمیخوایم بگیریم تا ببینیم قراره کجا زندگی کنیم اما با ...

ماکرو عصای دست منه فوق عالیه تو سه دقیقه مواد از فریز میزاری ذوب شده تحویلت میده برای پخت غذا از ت توستر سریع تره و کارایی توستر رو هم داره

2706