2733
2734

ازیترومایسین خوردم چند روز. امپول دگزا زدم. پودر روتارین خوردم. ابلیمو و عسل خوردم. یه هفته از مریضیم میگذره هنوز گلوم ورم داره. یکی بگه من چیکار کنم بخدا خوب بشم دعاش میکنم

تقاص کاری که با من کردی رو بغل اون پس میدی...

پنی سیلین بزن

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دونه های سیاه میوه به رو دیدی؟اونا رو اندازه یه قاشق چایخوری بریز تو استکان یه تیکه کوچولو نبات بنداز توش روشم آب جوش بریز صبر کن تا حالت ژله ای بشه ولی اونجوری شد بخورشون 

خیلی زود خوب میشی 

مامانم همیشه واسم درست میکنه میخورم زودی خوب میشم

گل کوچیک من👶🏻🌸عزیز پسرم🧒🏻امید قلب مادری👩🏻‍🍼🫀
2731
2740
دونه های سیاه میوه به رو دیدی؟اونا رو اندازه یه قاشق چایخوری بریز تو استکان یه تیکه کوچولو نبات بندا ...

پودر روتارین که گرفتم همون دونه هاس حالت ژله ای و لعاب دار میشه خوردم تاثیری نداشت

این چی هست چرک خشک کنه؟ 

بله خیلی قوی هست ، وقتی زدم احساس سبکی کردم، از خود ریه تا دهانم احساس سوزش و تنگی داشتم ، انگار ریه ام رو یکی با دستاش فشرده کرده 

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  

حتما باید با تجویز پزشک و نو مراکز درمانی بزنی عزیزم، یدفه خونه نزنی خطرناکه ممکنه حساسیت داشته باشی

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  
فقط ورم و درد داره .چرکی نیست؟ شاید باید یکم بیشتر صبوری کنی . لیمو شیرین بخور - غذا چی میخوری . سو ...

اره دکتر گفت فقط متورم و قرمزه وگرنه عفونت نداره

2706